ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

Карти будь-якої платіжної системи Cold-класу вказують на особливий статус їх власника. Золота карта наділяє її власника особливими привілеями, які дозволяють йому впевнено почувати себе у закордонних поїздках і всередині країни.

Такий платіжний інструмент коштує трохи дорожче звичайних пластикових карт. Але в результаті їх власник отримує доступ до різних знижок і аукціонним програмами.

Власник карти Gold від Приватбанку отримує елітне обслуговування і автоматичне членство в «Золотому клубі».

Зміст:

 • 1 Особливі привілеї від «золотої кредитки»
 • 2 Як оформити картку Gold
 • 3 Умови випуску картки
 • 4 Комісійне обслуговування
 • 5 Що дає участь у «золотому клубі»

Особливі привілеї від «золотої кредитки»

Цей платіжний інструмент може з успіхом використовуватися в країні банку-емітента і за кордоном. Тобто картка є міжнародною. Особливо підкуповує закріплення персонального банкіра за власником кредитки. З ним можна зв’язуватися з фінансових питань у будь-який зручний для клієнта час.

ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

Серед інших особливих прерогатив можна виділити наступні:

 • Можливість використання особистих накопичень і коштів, що належать банку. Власник золотого платіжного інструменту може отримати кредитний ліміт до 75 тисяч гривень.
 • Особливі пільги у вигляді більш низької процентної ставки на одержувані кредити.
 • Свобода зарахувань. Тобто власник може отримувати перекази від друзів, родичів чи партнерів по бізнесу.
 • Безмежне отримання готівки. Цією карткою можна скористатися в банкоматі будь-якої країни світу.
 • Доступність оплати за товари і послуги. Карта Gold приймається для оплати тільки в торговельній мережі рідної держави, але і за кордоном. З її допомогою можна придбати квитки на літак, забронювати і розплатитися за номер у готелі, зробити покупку в будь-якому брендовому магазині.
 • Безконтактна оплата. Доступна для іменних карток. Тобто власник Gold Visa payWave може зробити покупку без підписання чека або введення ПІН-коду при закупівлі на суму не більше 500 гривень. Для власників Mastercard Contactless ліміт безконтактної оплати трохи нижче – 100 гривень.
 • Як оформити картку Gold

  ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

  Наділяючи власника особливими привілеями, карта не вимагає ніякого специфічного оформлення або обслуговування. Клієнту необхідно звернутися в найближче відділення Приватбанку в робочий час. При собі слід мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

  За оформлення «Універсальної золотий кредитки» не стягується жодної оплата, але передбачається щомісячне обслуговування у розмірі 20 гривень на місяць або 140 гривень за календарний рік. Погодьтеся, що це не особливо велика плата за особливий статус, пільги і пріоритетне обслуговування.

  Платіжний інструмент може бути відкритий не лише в гривні, але в будь-якій іншій валюті за вибором: USD, UAH EVRO.

  Умови випуску картки

  ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

  ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

  Комісійне обслуговування

  ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

  ПриватБанк Карта Універсальна Голд: умови, оформлення і привілеї

  Що дає участь у «золотому клубі»

  Клієнт, який оформив «Золоту кредитку», автоматично стає членом Gold-клубу і може відчути на собі всі ті переваги, які дає елітна картка.

  Для членів клубу виділена окрема телефонна лінія, за якою вони можуть вирішувати всі фінансові питання в будь-який час доби. Достатньо зателефонувати за номером 0 800 504 707 і будь-яка проблема буде вирішена відразу.

  Особливий статус дозволяє клієнту вирішувати всі питання в будь-якому відділення банку без витрати часу на стояння в чергах. Досить пред’явити персоналу «золоту кредитку» і клієнт буде проведено до особистого банкіра.

  Якщо немає часу для візиту в банк, власник елітної картки може отримати консультацію у особистого фінансиста в чаті сервісу Приват24.

  Йому стають доступними покупки в брендових магазинах України. А це близько 3 тисяч точок, що входять в програму «Дисконтний клуб». Розмір знижки може досягти 30%.

  Якщо у члена Gold-клубу є цінності, що вимагає особливого зберігання, йому буде представлена в розпорядження банківська комірка.

  Власником «золотої кредитки» може стати будь-яка людина. Для її отримання не обов’язково бути великим бізнесменом або займати високу посаду. Достатньо мати бажання володіти цим елітним продуктом, тим більше що для його утримання не потрібно великих вкладень.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *