3 способи як поміняти ПІН-код карти Приват-Банку через Приват24?

Існує ряд випадків, при яких буває необхідно змінити ПІН-код Вашої банківської карти. Наприклад, ви дізналися, що хтось із вашого оточення дізнався чотири заповітні цифри доступу до ваших грошей і хочете бути впевненими в їх надійного захисту. Ще одна популярна ситуація – після заміни карти вам видали автоматично згенерований системою пароль і він, з яких-небудь причин, вас не влаштовує.

Якщо ви зіткнулися з одним з описаних вище випадків – ця стаття для вас. Ми допоможемо вам швидко і без зайвих дій змінити ПІН-код банківської картки, користуючись сайтом Приват24 або додатком Приват 24 для мобільних пристроїв з операційною системою Android i IOS.

Перший метод зміни: за допомогою ПК і сайту (інтернет-банкінгу) Приват 24

 1. Зайдіть в будь-який зручний вам браузер і введіть в адресному рядку https://www.privat24.ua
 2. Введіть мобільний номер, на який зареєстрована ваша карта і виконайте вхід в систему
 3. Виберіть картку (якщо їх декілька), ПІН-код на якій ви хочете змінити
 4. Після цього натисніть на лінк «Управління картою / рахунком«, ви побачите всі операції, які можна здійснити з вашою карткою3 способи як поміняти ПІН код карти Приват Банку через Приват24?
 5. Виберіть «Змінити PIN код» і натисніть на кнопку «Змінити»
 6. Після виконання всіх перерахованих вище дій, ваша заявка буде відправлена на обробку. Новий ПІН-код прийде в СМС повідомленні, а система порадить вам запам'ятати пароль і видалити отримане повідомлення.

Другий спосіб – за допомогою додатку Приват24 через мобільний додаток на операційній системі Андроїд або iOS

 1. З мобільного пристрою увійдіть в GooglePlay, вбийте в рядок пошуку «Приват24», скачайте і встановіть програму
 2. Відкрийте програму, увійдіть в свій аккаунт
 3. Виберіть картку (якщо їх декілька), ПІН-код на якій ви хочете змінити
 4. Після цього натисніть на кнопку «Управління картою / рахунком», ви побачите всі операції, які можна здійснити з вашою карткою за допомогою додатка Приват 24 на мобільному пристрої
 5. Виберіть «Змінити PIN код» і натисніть на кнопку «Змінити»
 6. Після виконання всіх перерахованих вище дій, ваша заявка буде відправлена на обробку. Новий ПІН-код прийде в СМС повідомленні, а система порадить вам запам'ятати пароль і видалити отримане повідомлення.

Якщо у вас інша операційна система, то знайдіть в офіційному магазині безкоштовний додаток Приват 24 і виконайте ті ж дії. Наприклад, користувачі IOS також успішно користуються інтернет-банкінгом від Приват-Банку на своїх пристроях. Алгоритм виконання всіх дій залишається тим самим.

Пам'ятайте, що для того, щоб змінити ПІН-код на картці, потрібно обов'язково пам'ятати свій логін і пароль для входу в Приват24, а також старий ПІН-код так, як система, швидше за все, запросить його в процесі зміни ПІН-коду.

Також важливо згадати, що при зміні ПІН-коду через Приват-24, ви отримаєте згенерований системою код (випадкові чотири цифри). Змінити його на зручну для вас комбінацію цифр можна лише в стаціонарному банкоматі Приват-Банку.

Третій спосіб – зміна пін-коду через банкомат

 1. Вставляєте карту в банкомат і вводите старий пін-код, вибираєте мову
 2. У меню натисніть Мої налаштування – Зміни пін-коду
 3. Введіть новий пін-код з чотирьох цифр
 4. Натискаєте Далі і введіть пін-код ще раз, і знову натискаєте Далі
 5. Пін-код успішно змінений.

Обов'язково робіть пін-коди складні, ставити 1234, 0000 або новий дуже часто люди ставлять дату свого народження, не рекомендую робити. Поставте складні паролі щоб убезпечити себе від шахраїв.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар