Apple Pay налаштування для карт Приватбанку

Чудова новина для всіх клієнтів Приватбанку. Тепер в Україні можна розплачуватися за товари і послуги за допомогою популярної платіжної системи Apple Pay через сервіс Приват24. Раніше з даною системою могли працювати тільки ті українці, у кого були карти зарубіжних банків.

Apple Pay налаштування для карт Приватбанку

Як настроїти роботу Apple Pay через Приват24?

Для налаштування Apple Pay потрібно встановлене додаток Приват24 або програма під назвою Wallet для пристроїв iOS. Зайшовши в Приват24, можна буде додавати карти в сервіс Apple Pay. При цьому напроти кожної карти можна буде побачити відповідну іконку. Якщо ця іконка буде активною, то значить, що карта підключена до Apple Pay.

Apple Pay налаштування для карт Приватбанку Якщо ж іконка буде неактивною (світлого кольору), то такі карти не прив’язані до Apple Pay, але можуть бути підключені до даної системи в будь-який час за бажанням власника карти.

Налаштування Apple Pay через Wallet.

Ще одним способом підключення є використання програми Wallet. В цьому випадку необхідність в наявності Privat24 відпадає. Потрібно в iPhone запустити Wallet і знайти функцію «Додати» позначену знаком «+». Далі власникові мобільного пристрою пропонується ознайомитися з умовами використання сервісу. Прочитавши їх, необхідно погодитися, для чого потрібно натиснути кнопку підтвердження.

Apple Pay налаштування для карт Приватбанку

Введення інформації про карту допускається двома методами. Перший спосіб полягає в ручному додаванні інформації. Другий метод передбачає автоматичне зчитування та розпізнавання даних з карти (її номер і термін дії) за допомогою камери смартфона.

Підтвердити введені дані можна через SMS або функціонал програми. При виборі SMS, мобільний пристрій самостійно прочитає повідомлення, виділить з нього активаційний код і вставити в поле підтвердження. Подібним чином можна послідовно додати декілька карт.

Всі підтверджені рахунки будуть відображатися на основній сторінці додатка.

При необхідності можна налаштувати платіжний сервіс Apple Watch. Для цього в Wallet вибирається функція використання карт на годиннику. Після цього слід на годинник встановити надійний пароль.

Як здійснювати платежі?

Щоб здійснити платіж, досить двічі натиснути на кнопку включення пристрою або Home. На годиннику для даних цілей призначена бічна кнопка. Для оплати не потрібно розблокування пристрою.

Після натискання вищевказаних кнопки з’явиться меню, де потрібно вибрати карту, після чого з’єднайте пристрій до терміналу, який підтримує функцію безконтактної оплати.

Які банки підтримують дану платіжну систему?

В Україні на даний момент Apple Pay доступний лише для карт, випущених Приватбанком. Саме керівники цієї фінансової установи вели тривалі переговори щодо виходу на український ринок даної платіжної системи.

Apple Pay налаштування для карт Приватбанку

Що стосується інших банків України, то їх підключення до цієї системи оплати не займе багато часу при дотриманні деяких умов. Для цього знадобиться доопрацювання програмного забезпечення конкретної фінансової установи, а також сумісність з такими платформами, як VTS і MDES.

Де можна оплачувати товари і послуги за допомогою Apple Pay?

Розплатитися за покупки або надання послуг можна з будь-якого терміналу, який підтримує функцію безконтактної оплати. В Україні вже більшість терміналів оснащені подібної функціональної можливістю. Відповідно, платити цим способом можна в супермаркетах, торгових центрах, на заправних станціях, ресторанах та інших закладах, де є спеціальний покажчик безконтактної оплати.

Також робити оплату за допомогою Apple Pay можна на сайтах інтернет-магазинів. Для цього потрібно використовувати такі функції, як Touch ID або Face ID. Згодом форми на сторінках сайтів будуть заповнюватися автоматично, що дуже зручно для швидкого здійснення покупок.

Варто відзначити високий рівень безпеки при здійсненні транзакцій. Кожен платіж використовує одноразові коди. При цьому ніяка інформація про картку або її власника не зберігається на серверах, тому персональні дані не потраплять в руки зловмисників.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь