Автоцивілка Приватбанку — страховка авто через ПриватБанк

У цьому році Українські автолюбителі отримали можливість провести процедуру страхування цивільної відповідальності власників автомобілів в режимі онлайн. Зробити це можна на офіційному сайті банку (https://privatbank.ua/)

Автоцивілка Приватбанку — страховка авто через ПриватБанкАвтоцивілка від Приватбанку

Поліс – обов’язковий документ, без якого експлуатація будь-яких транспортних засобів на території України є незаконним.

Чим електронний поліс краще звичайного?

Традиційний бланк поліса, який видається водіям після реєстрації та оплати мита, може виявитися підробкою. Навіть після введення QR – код, випадки шахрайства і підробки не припинилися. Кілька причин, чому автоцивілку слід купувати в Приватбанку:

 • Процес оформлення документа онлайн, з таким надійним посередником, як ПриватБанк, зводить нанівець ризик бути обманутим і придбати підробку.
 • Також, важливою перевагою є той факт, що банк надає своїм клієнтам можливість оплатити страхування в розстрочку на 12 місяців. Тобто банк оплачує повну вартість страхової компанії, а ви сплачуєте суму протягом року. Ця можливість доступна власникам картки «Універсальна»
 • Також, після оформлення поліса, вам гарантовано нададуть знижку на оформлення в наступному році.
 • Не доведеться виплачувати франшизу
 • Оплату можна провести карткою, а все що від вас потрібно – зайти на сайт Приватбанку і внести в базу номер вашого автомобіля.

Перевірку наявності у вас поліса, будуть також здійснювати за номером автомобіля, так що вам більше не доведеться пред’являти поліс. Якщо вам все ж захочеться мати при собі документ, ви можете замовити електронну копію договору, яку можна буде роздрукувати і пред’явити, при необхідності.

Процедура оформлення Автоцивілки

Після того, як ви залишите заявку на сайті Приватбанку, з вами по телефону зв’яжеться менеджер банку, щоб уточнити всі необхідні для оформлення пліса дані і назве вартість послуги.

Автоцивілка Приватбанку — страховка авто через ПриватБанкАвтоцивілка Приватбанку — страховка авто через ПриватБанк

Внести оплату ви можете відразу після дзвінка співробітника банку. Варіантів оплати кілька:

 • Якщо на карті достатньо коштів для оплати, ви можете повідомити про це оператора, і він проведе списання
 • У разі, якщо ви хочете скористатися послугою банку «Оплата частинами», повідомте про своє рішення оператору.
 • Доступний варіант готівкової оплати послуг банку. Ви можете самі оплатити в найближчому відділенні Приватбанку, або замовити кур’єра, який протягом 2 днів прийде до вас з полісом ОСАЦВ і візьме плату готівкою.

Яким би варіантом ви не вирішили скористатися, процедура не забере багато часу.

Які документи потрібні при оформленні

Крім пластикової картки Приватбанку, від вас потрібні такі документи, як:

 • Паспорт транспортного засобу (ПТС)
 • Ваше водійське посвідчення. Для осіб, що володіють пільгами, також знадобиться пенсійне посвідчення.

Зібравши всі необхідні документи і оформивши поліс ОСЦПВ, ви стаєте повноправним учасником дорожнього руху. Тепер, у разі ДТП, ви можете звернутися в службу підтримки банку (вказаний на сайті банку та в договорі надання послуг) і повідомити про подію. Оператор проконсультує, як вам слід вчинити далі.

Строки і порядок виплати страхових коштів

За чинним законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», виплати обмежені в таких розмірах:

 • До 200 тисяч гривень для кожного потерпілого за шкоду життю і здоров’ю, заподіяну в ході ДТП
 • До 100 тисяч гривень для майна постраждалих під час ДТП. Це значення може бути вищою, для цього необхідно придбати ДСАГО (поліс добровільного страхування автоцивільної відповідальності) Сума зросте до 1 мільйона гривень. Точна сума залежить від стажу, стану автомобіля, терміну експлуатації авто

Вся сума має бути виплачена протягом 15 діб з дня прийняття рішення. Оскаржити рішення можна в МТСБУ (Моторне транспортне страхове бюро України), або через суд.

Відео

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь