Борг по кредитній карті Приватбанку.

Борг по кредитній карті Приватбанку.

Кредитна платіжна картка – це дуже зручний засіб для здійснення розрахунків. Тільки не варто забувати, що всі гроші, що знаходяться на ній є власністю банку. Тому їх необхідно вчасно повертати з певною сумою відсотків.

Суму ліміту визначає банк. Вона індивідуальна в кожному окремому випадку. Часто встановлюється залежно від тривалості стосунків з банком, надійності платника та інших умов. Тому ліміт може бути не маленьким. Клієнт може його повністю вичерпати за своїм розсудом.

Зміст:

 • 1 Як формується борг по карті
 • 2 Яка відповідальність загрожує боржнику

Як формується борг по карті

Навіть у надійних позичальником можуть статися обставини, під впливом яких їм не вдається вчасно внести черговий платіж. Борг починає рости, обростати штрафними санкціями та пенею.

Відразу варто уточнити – утворення заборгованості це вина клієнта, банк не може вникати в особисті обставини кожного позичальника. Тобто при підписанні договору, кожен клієнт банку засвідчує своїм підписом згоду з умовами договору, і зобов’язується їх виконувати.

Борг по кредитній карті Приватбанку.

У разі разового неплатежу ситуацію можна швидко виправити. Якщо клієнт швидко погасить борг, до нього не будуть застосовуватися жодні штрафні санкції. Тобто з моменту останньої прострочення до її повного погашення повинно пройти не більше 30 календарних днів.

Але якщо держатель кредитної картки ігнорує спілкування з співробітниками контактного центру та не виявляє бажання до погашення заборгованості, банк має право прийняти законні заходи до погашення боргових зобов’язань і залучити клієнта до відповідальності.

Щоб не довелося йти на крайні заходи клієнт повинен погасити борг будь-яким зручним для нього способом:

 • Через касу відділення банку.
 • Через віддалений доступ Приват24.
 • З допомогою оператора контактного центру.
 • З використанням терміналу самообслуговування.
 • Відмова від внесення заборгованості не призведе ні до чого хорошого. Банк буде юридично прав. Зі свого боку він виконав усі умови договору – надав кредитний ліміт на певну суму. Отже, вся відповідальність за невиконання кредитного договору лягає на позичальника.

  Яка відповідальність загрожує боржнику

  Борг по кредитній карті Приватбанку.

  Боржника в будь-якому випадку доведеться виплачувати заборгованість банку. І тільки від нього буде залежати, наскільки вона збільшитися. В результаті прострочення кредитних зобов’язань до недобросовісного позичальника можуть бути застосовані наступні санкції:

 • Загальна сума простроченого боргу зросте на пеню, розмір якої вказана в договорі.
 • Не можливість покинути межі держави. Всі боржники потрапляють в особливий реєстр. Тому просто не вийти пройти митний контроль. Дозвіл на виїзд відновиться тільки після погашення заборгованості.
 • Реєстрація поганої кредитної історії. Всі банки мають доступ до специфічної базі даних, в якій зберігатиметься інформація про виплату боргових зобов’язань. Людині з «підмоченою» репутацією не вийти оформити кредит в будь-якій іншій фінансовій установі.
 • Вплив з боку колекторів. Іноді банки застосовують такий специфічний спосіб отримання боргів.
 • Судовий розгляд. Суд стане на сторону банку. Заборгованість доведеться погасити. До злісних неплатників можуть застосувати опис особистого майна з подальшою його реалізацією.
 • Не варто «ховатися» від особистих зобов’язань. ПриватБанк, завжди готовий піти назустріч кожному клієнту. Почніть переговори з банком, поясніть ситуацію. Завжди можна сподіватися на відстрочку платежу або реструктуризацію кредитної заборгованості.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь