Чи можна купити Bitcoin в Приватбанку?

Багато вже чули про стрімке зростання на Bitcoin і про підпільних фермах в українських університетах, де заробляють або «майнят» криптовалюту. Відомо, що в Китаї вже побудовані цілі заводи, оснащені сучасними обчислювальними комп’ютерами, на яких цілодобово займаються видобутком віртуального золота.

Чи можна купити Bitcoin в Приватбанку?

У минулому 2017 році спостерігався бум кріптовалюти, зростання ціни на яку походив із завидною регулярністю. Деякі фінансові аналітики радять вкладати в Биткоины кошти, називаючи її валютою майбутнього. Скептики схильні вважати її черговою фінансовою пірамідою, яка в один прекрасний день впаде як знаменита МММ, залишивши мільйони обдурених людей.

Віртуальне «золото» не обмежуються одними Bitcoin, у світі налічується кілька його видів. Інвестувати саме в цю криптовалюту мають намір багато, адже його ціна за один тільки рік зросла в 10 разів! Однак в Україні Биткоин не узаконений, його не можна використовувати для платежів ні фізичним, ні юридичним особам. Національний банк рекомендує користуватися системами розрахунків, які вказані у відповідному реєстрі, з чого випливає, що офіційна купівля кріптовалюти неможлива.

Чи можна купити Bitcoin в Приватбанку?

Однак її можна обміняти через посередників, зазначених в Приват24. Курс Биткоин змінюється дуже швидко, і дізнатися, який саме сайт пропонує реальну ціну, дуже складно. Сервіс Bestchange занимаетмся моніторингом обмінників, завдяки йому, ви знайдете вигідний курс Bitcoin і валютний резерв, а також прочитаєте відгуки клієнтів.

Пам’ятайте, шахраї постійно шукають способи, які допомагають їм покращити свій добробут. Тому, не взаємодійте з обмінними пунктами з підозрілою репутацією.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь