Чорний список Приватбанку: де переглянути інформацію з прізвищами.

Чорний список Приватбанку: де переглянути інформацію з прізвищами.

ПриватБанк давно відомий жителям України, як фінансова установа з прекрасною репутацією. Не змінила громадську думку навіть ситуація з націоналізацією банку. Кредитна організація, як і раніше, займає лідируюче положення у своїй сфері діяльності.

На репутацію банку впливає ступінь повернення кредитів. Саме тому ПриватБанк висуває суворі вимоги до можливих позичальників.

Передбачається, що кредитоодержувач повинен повернути всю взяту суму разом з відсотками за її використання. На практиці це не завжди виходить. Одним із заходів впливу на злісних неплатників є занесення їх в чорний список.

У цей документ потрапляють особи, які регулярно порушують умови кредитного договору або завдали істотної шкоди банку, не повернувши взяту позику суму. Присутність у переліку недобросовісних кредитоотримувачів позбавляє людину можливості оформлення нових кредитних договорів не тільки у Приватбанку, але і інших фінансових закладах.

Зміст:

  • 1 Які позичальники потрапляють в чорний список
  • 2 Чому не варто потрапляти в чорний список
  • 3 Навіщо чорний список потрібний банку

Які позичальники потрапляють в чорний список

Чорний список Приватбанку: де переглянути інформацію з прізвищами.У базу злісних неплатників автоматично потрапляють позичальники, систематично порушують графік належних платежів.

Кредитоотримувач повинен розуміти, що підписання договору означає його згоду з усіма умовами позики, в тому числі і дотриманням графіка погашення тіла кредиту і відсотків по ньому. Банк не може входити в ситуацію і з’ясовувати особисті обставини кожного неплатника. Тому в базу недобросовісних платників може потрапити будь-клієнт з простроченою заборгованістю.

ПриватБанк має право розсилати цей список в інші фінансові установи. Одночасно вироблятися занесення неплатника в загальний український реєстр боржників. Це істотно псує кредитну історію людини.

Окрема база існує для осіб, чиї дії розцінені як шахрайські. Це громадяни, які оформили кредит за підробленими документами. Відомості про таких позичальників можна знайти на офіційному сайті Приватбанку разом з фотографіями. Інформація повністю відкрита для будь-якої людини. Досить зайти в розділ «Наші боржники-шахраї» щоб «познайомитися з цими особами».

Дуже часто неможливо встановити реальне місце перебування цих громадян. Будь-який відвідувач сайту може переглянути фотографії з розбивкою по областях. Якщо у нього виявиться правдива інформація, корисна для банку, за її надання належить винагорода в сумі 10 тисяч гривень. Зв’язатися з працівниками банку, можна будь-яким зручним способом:

  • телефоном;
  • електронною поштою;
  • через акаунт у соціальній мережі Facebook.

Анонімність інформатора гарантується.

Як тільки позичальником виконані всі зобов’язання, вся інформація про нього буде видалена з чорного списку.

Чому не варто потрапляти в чорний список

Чорний список Приватбанку: де переглянути інформацію з прізвищами.Це погано впливає на репутацію позичальника в даний момент і в майбутньому. При подальшому зверненні до будь-якого банку на території України за оформленням кредиту, можна отримати мотивовану відмову. Адже кредитна комісія аналізує не тільки поточний стан справ, але і запитує інформацію з всеукраїнського реєстру недобросовісних кредитоотримувачів.

Крім цього, клієнт гарантовано не зможе оформити Платинову картку або здійснити грошовий переказ за кордон. Також можуть виникнути складності з використанням інших банківських продуктів.

Якщо позичальник вважає своє перебування в чорному списку необгрунтованими, він може звернутися в банк з відповідною заявою. Після стандартної процедури розслідування обставин справи та докази обгрунтованості заяви, клієнт буде видалений з чорної бази.

Для банку вигода очевидна. Відкрита публікація інформації та злісних порушників кредитних договорів дозволяє в подальшому не оформляти на них позики. Це знижує рівень ризикованості за позиковими операціями.

Використання відкритого чорного списку є порушенням законодавства про банківську таємницю. Прилучення людини до шахраям без відповідного судового укладення неправомірно. Тим не менш, з боку громадян, присутніх в чорному списку не надходять скарги або заяви у відповідні органи. Це дозволяє ПриватБанку вважати свої дії цілком обґрунтованими.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь