Цілодобовий кредит на карту Приватбанку

Терміново знадобилися гроші, але немає бажання займати у родичів або друзів? Кращим рішенням стане кредит. Отримати кредити швидко і цілодобово онлайн на карту в Україні нескладно. Така послуга є у багатьох банків. Однак лідером у сфері споживчого кредитування в Україні вважається Приватбанк. Заявка на отримання грошей оформляється у відділенні або на сайті банківської установи.

Цілодобовий кредит на карту Приватбанку

Цілодобовий кредит на карту Приватбанку

Особливості отримання кредиту в Приватбанку

Клієнти беруть в Приватбанку кредит онлайн на банківську карту цілодобово. Не потрібно нікуди йти чи чекати, поки відкриється найближчим відділення. Відвідайте офіційний веб-сайт банку і залиште заявку. Її розгляд займає 10-15 хвилин.

Читайте також: Швидкі кредити на карту (онлайн) Приватбанку: швидше немає ніде більше!
Власники картки «Універсальна» можуть відкрити кредитний ліміт. Банк надає гроші в кредит. Головна перевага в тому, що від клієнтів не потрібні документи з місця роботи виписки по рахунку та ін.
Але розмір кредиту визначається індивідуально. Представники Приватбанку враховують декілька факторів:
• Кредитна історія;
• Скільки клієнт користується послугами Приватбанку.

 

Цілодобовий кредит на карту Приватбанку
Якщо сума кредиту не влаштовує, то доведеться прикласти довідку про доходи або документи, що підтверджують наявність автомобіля, будинку або іншої нерухомості. Це значно збільшить шанси на отримання необхідної суми. Відвідувати відділення необов’язково. Всі документи надсилаються електронною поштою або в листуванні в Live-чаті.

 

Читайте також: Як швидко взяти кредит на картку?
Кредит онлайн на карту Приватбанку – це зручний, вигідний і безпечний пропозицію. Банк пропонує пільговий період. Тобто клієнти зможуть витрачати кредитні гроші безкоштовно. Якщо виплатити кредит протягом пільгового періоду, то можна уникнути відсотків за користування. Послугою часто користуються ті, кому знадобилися гроші «до зарплати». Це допомагає клієнтам пережити складний фінансовий період і не влізти в серйозні борги.

 

Цілодобовий кредит на карту Приватбанку

Пільговий період

Безкоштовне користування засобами

Безкоштовно користуватися кредитом можна протягом 55 днів. Якщо ви не встигнете вкластися в термін, то переживати не варто. Приватбанк встановлює щомісячний платіж – 5% від суми боргу (але не менше ста гривень). Це не створить проблем для вашого сімейного бюджету, але і не дозволить прострочити виплату кредиту. Дізнатися точну суму платежу можна у відділенні Приватбанку, на офіційному сайті або в мобільному додатку Приват24 (попередньо потрібно зареєструватися в ньому).

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
  1. Лилия

    Жду кредит

Залишити відповідь