Де опублікований чорний список Приватбанку з прізвищами боржників?

Дієвим способом боротьби з недобросовісними позичальниками є включення їх в перелік боржників, навмисно порушили умови кредитного договору. Неповернення кредитних грошей призводить до того, що банк втрачає свій прибуток. Щоб неблагонадійні клієнти й надалі не змогли користуватися окремими банківськими послугами, їх заносять у «чорний» список і позбавляють можливості отримати позику в іншій фінансовій установі.

Хто потрапляє в перелік боржників?

Позичальники, які допускають прострочення, а також не виплачують відсотки за кредитом, автоматично заносяться в базу даних. Будь-яке порушення умов договору карається, про це повинен пам’ятати кожен клієнт, який розраховує на оформлення кредиту в майбутньому.

Неважливо, яке порушення було допущено, банк без розглядів і з’ясування причин ініціює занесення неблагонадійного платника в перелік боржників, який надалі розсилається по банківській системі всієї країни. Відомості також передаються в бюро кредитних історій, а потім відбиваються на репутації позичальника.

Де опублікований чорний список Приватбанку з прізвищами боржників?Де опублікований чорний список боржників Приватбанку?

В окремий список заносяться боржники-шахраї, яким вдалося оформити позику за підробленими документами. Така інформація поширюється не тільки по всім банкам України, але і публікується на сайті Приватбанку. Щоб отримати доступ до неї, досить ввести регіон. Ви побачите прізвища, рік народження афериста і його фотографію.

Тут же ви знайдете шахраїв, які навмисно заподіяли банку матеріальний збиток. Отримавши позику за підробленим паспортом, вони сховалися, і по сей день розшукуються службою безпеки фінансової установи. Громадянину, опознавшему по фотографії шахрая, і чинив допомогу в його затриманні, гарантується виплата винагороди у розмірі 10 тисяч гривень. Спосіб комунікації, який він обере для зв’язку з банком, може бути будь-яким: мобільний телефон, Facebook, електронна пошта. Потрібно лише повідомити №, зазначений під фотографією, і координати шахрая. Заявнику банк гарантує анонімність.

Якщо заборгованість погашається в повному обсязі, шахрай видаляється зі списку.

Чим загрожує клієнту попадання в «чорний» список боржників?

Аналізуючи кредитну історію потенційного позичальника, будь-який банк, насамперед, звертає увагу на його репутацію. Інформація черпається з всеукраїнського реєстру боржників, а також з розділу сайту, де розміщені фото шахраїв. При попаданні в «чорний» список клієнт позбавляється можливості отримати кредит, а в деяких випадках, і користуватися банківськими продуктами (відкриття рахунку, переказ грошових коштів).

Де опублікований чорний список Приватбанку з прізвищами боржників?Чорний список Приватбанку

Якщо занесення в перелік сталося помилково, необхідно звернутися в одну з філій фінансової установи і написати заяву з проханням про проведення розгляду. Якщо виявиться, що включення в список було необґрунтованим, то помилка одразу виправляється.

Вигоди для банку

Списки боржників, що знаходяться у вільному доступі, допомагають запобігти видачу завідомо проблемних кредитів. Недобросовісні позичальники не зможуть отримати позику, як тільки з’ясується, що за ними рахується невиплачений кредит або злісне невиконання зобов’язань за договором.

Інформація про шахраїв сприяє зниженню повторних правопорушень, пов’язаних з неповерненням банку позикових коштів. Громадяни, ступили на «слизьку доріжку», вже не зможуть відкрито звернутися до фінансової установи, побоюючись бути розсекреченими.

Занесення позичальника в списку неблагонадійних клієнтів службою безпеки Приватбанку закриває перед ними перспективи кредитуватися в майбутньому. Спробувавши щастя в інших банках і отримавши відмову, вони повертаються і подають заявку на видачу позички в Приватбанку. Таким чином, здійснюється не зовсім чесне залучення клієнтів, а з ними і отримання стабільних доходів. Якщо ви не відчуваєте за собою вини і не маєте невиплачених кредитів, попадання в «чорний» список є незаконним. Надавши в бюро кредитних історій папери, які характеризують вас як благонадійного громадянина, напишіть заяву про виправлення даних.

Сам список знаходиться тут — https://old.privatbank.ua/ru/safeness/debtors-fraudsters/

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь