Де взяти кредит готівкою Харків без довідки про доходи

Економічна ситуація сьогодні є досить складною, так що багато громадян не можуть дозволити собі придбання багатьох речей першої необхідності за рахунок сімейного бюджету. Звичайно, можна спробувати попросити в борг у друзів або родичів. Але якщо вам потрібно багато грошей, у ваших близьких може не виявитися потрібної вам суми, так що кращим рішенням буде звернутися в банк. Однак про те, де взяти кредит готівкою Харків без довідки про доходи буде вигідніше всього, знають далеко не всі. Спробуємо розібратися в цьому питанні і знайти оптимальний варіант для будь-якої ситуації.

Де взяти кредит готівкою Харків без довідки про доходи

Де взяти кредит готівкою Харків без довідки про доходи

Універсальне рішення

Найбільш простий і вигідний спосіб отримати позику – оформити кредитну карту. Більшість таких продуктів мають і досить великий кредитний ліміт, який дозволить вирішити всі фінансові проблеми, і тривалий пільговий період, тобто проміжок часу, протягом якого ви можете використовувати позикові кошти, не сплачуючи жодних відсотків.

Наприклад, дуже непогані умови пропонує Приватбанк. Його платіжна картка «Універсальна» дозволить вам взяти позику в розмірі до 50-ти тисяч гривень, тоді як для оформлення цього банківського продукту вам знадобиться паспорт громадянина України та ІПН.

Якщо ж вам потрібно дуже швидко отримати кредит готівкою Харків без довідки про доходи онлайн-заявку, яку можна заповнити на ОТБ Банку, допоможе вам заощадити масу часу. Ця позика може отримати будь-який громадянин України віком від 25-ти до 60-ти років. Максимальний розмір кредиту – 30 тисяч гривень.

Читайте також: Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою — вимоги та корисні поради клієнтам

Мікрокредити

Якщо гроші потрібні вам зовсім ненадовго, ви цілком можете скористатися послугами мікрофінансових організацій – це дозволить вам отримати гроші на самих вигідних умовах, оскільки відсотки МФО зазвичай нараховуються по днях. Тобто, повернувши гроші через тиждень, ви переплатите куди менше, ніж заплатите за обслуговування банківської карти або звичайного кредиту. До того ж, це найбільш простий варіант отримати кредит готівкою Харків без довідки про доходи та поручителів. Наприклад, сервіс «Швидко Копійки» готовий надати позику до п’яти тисяч гривень усього під два відсотки в день. Досить заповнити онлайн-анкету і з’явитися в будь-яке відділення МФО за грошима.

Де взяти кредит готівкою Харків без довідки про доходи

Якщо потрібно багато грошей

Якщо потрібно багато грошей

Якщо вам потрібна більша сума, оптимальним варіантом стане карта «Максимум» від Альфа-Банку. Заяву на отримання цього продукту також можна відправити через інтернет, а ліміт картки становить 200 тисяч гривень.

Читайте також: Кредит на житло в Приватбанку. Умови та вимоги до клієнтів

Однак ставка за позиками тут буде вище, ніж у картки «Універсальна» Приватбанку.

Втім, користуватися грошима безкоштовно ви зможете також протягом 55-ти днів, так що якщо ви впевнені, що зможете виплатити позику швидше – цей варіант підійде вам як не можна краще. Для оформлення також потрібні лише паспорт громадянина України та ІПН.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь