Дебетова карта Приватбанку – ПриватБанк

На дебетовій картці зберігаються власні кошти клієнта, якими він має право розпоряджатися для платежів за товари та послуги. Власник цього банківського продукту позбавлений від хвилювань з приводу збереження грошових заощаджень. Вони надійно і безпечно зберігаються на дебетних рахунках, які доступні клієнту в будь-який момент в системі онлайн-банкінгу.

Дебетна картка Приватбанку – найпопулярніший і поширений картковий продукт в Україні. Це зручний платіжний інструмент, який доступний будь-якому клієнтові. Такі карти звичайно видають працівникам на підприємствах для нарахування заробітної плати.

Дебетова картка Приватбанку: відміну від кредитної

На дебетової картки лежать особисті кошти клієнта, він може вільно розпоряджатися ними в межах усієї суми. На кредитці зберігаються гроші Приватбанку, за угодою сторін банківська установа надає їх клієнту в борг під відсотки. Сума на картці може збільшуватися. Надійним клієнтам з гарною кредитною історією банк з часом може підвищити ліміт.

Дебетова карта Приватбанку – не тільки зручний платіжний інструмент, але і потенційний джерело додаткового доходу. Підключення деяких функцій дає можливість отримувати відсотки, як у випадку з депозитним вкладом.

Багато карти Приватбанку одночасно підключені до двох рахунках, наприклад, Універсальна і міні-карта. Це дуже зручно для власника. З такою картою ніколи не станеться ситуація, коли через брак пари десятків гривень доводиться відкладати покупку дуже потрібного товару. Просто система скидає дебетовий рахунок і відсутню суму візьме з кредитного.

Дебетна картка ПриватБанк: переваги і особливості

Клієнтів Приватбанку приваблюють численні вигоди використання дебетових карток:

  • мінімальна комісія 1% за видачу готівки в регіонах України;
  • зручність накопичення та зберігання власних коштів;
  • суму на карті не декларують на митниці;
  • велика мережа банкоматів і відділень Приватбанку;
  • електронна система онлайн-банкінгу, яка забезпечує користувачеві доступ до особового рахунку 24 години на добу;
  • оформлення додаткової картки довіреної особи;
  • клієнтська підтримка.

Отримати дебетову картку можна у відділенні Приватбанку після попереднього онлайн-запиту. Звичайну карту оформлять за 15-20 хвилин, виготовлення іменний з фотографією клієнта займе до двох тижнів.

Оформляйте дебетові картки в Приватбанку і користуйтеся із задоволенням!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь