Депозит в Приватбанку: Плюс, Стандарт, Приват-вклад та Скарбничка

Що таке депозит? Це вигідне вкладення грошей, гарантія їх збереження та можливість отримувати додатковий дохід абсолютно без зусиль. Чому ж краще оформити такий внесок, а не зберігати вільні кошти у сейфі будинку? Перш за все, клієнт не тільки збереже свої гроші, але і отримає додатковий прибуток у формі нарахованих відсотків. Крім того, він сам може вибрати такі параметри, як валюта вкладу, термін розміщення грошей і навіть бажану процентну ставку. Таким чином, кожна людина може підібрати саме той внесок, який максимально його влаштує. Банк «ПриватБанк» надає широкі можливості для вибору моделі розміщення депозитів.

Основні види вкладів

Депозит Плюс

Цей внесок є одним з найпопулярніших. Справа в тому, що в його межах, клієнту доступні практично будь-які варіанти розміщення коштів під досить високі відсотки. По-перше, цей депозит може оформлятся як в гривні, так і в доларах і євро. Крім того, термін його розміщення може бути рівним 1, 3, 6 місяців, або 1 року. Причому відсоток, під який банк приймає гроші, безпосередньо залежить від терміну їх розміщення. Від 10,5% для 1-місячного депозиту до 19%, якщо вклад розміщується на 1 рік. Більше того, передбачена можливість його поповнення і зміни валюти, відсотки виплачуються щомісяця.

Стандарт

Це базовий депозитний внесок у «Приватбанку». Існує можливість оформити його не тільки в гривні, доларах чи євро, але і в рублях. Більше того, існує можливість зміни валюти вкладу без втрати відсотків. Його можна поповнювати не чекаючи дати його закінчення. Розмістити його також можна на 1, 3, 6 місяців та 1 рік. Ставки в ньому трохи нижча, ніж у «Депозит Плюс», тим не менш, ця модель вкладу незмінно користується популярністю.

Приват-вклад

Цей депозит кардинально відрізняється від попередніх. Клієнт може оформити тільки на 12 місяців під 8,5% річних у гривні, 4% в доларах США і 3% у євро. Однак його можна поповнювати без обмежень і більш того, є можливість знімати гроші з рахунку. При цьому не нараховується комісії і зберігаються всі відсотки.

До запитання

Це зовсім особлива модель депозитного вкладу. Його можна оформляти в трьох валютах (гривні, доларах і євро). Проте суть в тому, що банк відкриває рахунок для продовження депозитів на новий термін.

Послуга накопичення «Скарбничка»

Послуга накопичення «Скарбничка» оформлюється лише у гривні, на рік під 16% річних. Однак його особливість в тому, що при оформленні клієнту не обов’язково вносити всю суму відразу. Вона формується непомітно, шляхом поступового накопичення, наприклад перерахування відсотка від витрат. Таким чином, можна з часом зібрати на своєму депозитному рахунку досить значну суму.

Щоб замовити БЕСКОШТОВНО послугу “Скарбничка”, натисніт внизу!

Депозит в Приватбанку: Плюс, Стандарт, Приват вклад та Скарбничка

Що ще отримає клієнт, оформляючи депозитний вклад в Приватбанку

Крім того, що вкладник може вибрати найбільш комфортну модель депозиту, бути спокійним за збереження своїх грошей і примножити їх кількість, він ще отримує масу додаткових можливостей.

Перш за все, завдяки розгалуженій мережі терміналів, поповнювати внески можна в будь-який час в будь-якому зручному місці. Відсотки за депозитами нараховуються на пластикову картку, таким чином, щомісяця можна отримувати дохід і переводити його в будь-якому банкоматі. Після закінчення терміну депозиту його можна забрати в тому відділенні «Приватбанку», в якому клієнту буде зручно, не обов’язково робити це там, де він був оформлений.

Крім того, вкладами можна керувати за допомогою мережі інтернет. А саме, клієнт може оформляти нові депозити, змінювати валюту вкладу. Для цього можна використати систему інтернет-банкінгу «Приват24».

Якщо виникне потреба, дізнатися подробиці про стан рахунку, це легко зробити. Потрібно просто відправити СМС-повідомлення з номером вкладу на номер 10060. У відповідь прийде повідомлення з деталями рахунку.

Таким чином, депозитні вклади від «Приватбанку» це не тільки надійний і прибутковий, але і максимально орієнтований на клієнта спосіб розмістити вільні кошти.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь