Депозити ПриватБанк – види вкладів, ставки, відгуки |

Депозити ПриватБанк  види вкладів, ставки, відгуки |Депозит – це зручний фінансовий продукт, який допоможе Вам не тільки зберегти свої гроші, але й примножити їх. За рахунок процентної ставки, Ваша сума буде збільшуватися з кожним місяцем. При бажанні, Ви можете знімати відсотки кожен місяць. Величезною популярністю користуються депозити в Приватбанку. Зручні умови відкриття та розірвання договору, хороші відсотки, відмінна репутація приваблюють клієнтів довіряти свої заощадження саме даного банку. У нашій статті Ви дізнаєтеся: як відкрити і закрити депозит у Приватбанку, як поповнити свій рахунок або зняти відсотки, а також обрати найкращу для Вас депозитну програму.Депозити ПриватБанк  види вкладів, ставки, відгуки |

Як відкрити

Для відкриття депозиту в Приватбанку зверніться в будь-яке відділення банку. При собі потрібно мати паспорт або банківську карту. Депозитна програма відкривається протягом 10 хвилин.

Оформити договір можна на сайті Приватбанку.

 • Зайдіть на головну сторінку і відкрийте вкладку «Депозити», Уважно ознайомтеся з усіма вкладами і виберете найкращий для Вас. Натисніть «Оформити».
 • Введіть свій номер телефону для отримання повідомлення, в ньому буде вказано пароль. Введіть його в спеціальне поле.
 • Тепер заповнюємо спеціальну форму. Вам необхідно ввести суму, вказати картку, з якої будуть зняті кошти. Можна внести суму готівкою, Вам доведеться скористатися терміналом.
 • Визначтеся, як Ви хочете отримувати відсотки: кожен місяць або додавати їх до загальної суми (капіталізація). Натискаємо «Далі» — «Оформити».
 • З обраної Вами карти буде знята сума грошей, яку Ви вказали. Вітаємо Вас з оформленням депозиту!
 • Якщо Ви планували внести гроші готівкою, то найближчим часом зверніться у відділення банку або знайдіть термінал самообслуговування у своєму місті.

Посилання на сайт.

Є й інші варіанти оформлення програми. Ви можете завантажити спеціальний додаток на свій смартфон або скористатися послугою «Приват 24».
Дозволяє відкрити Приватбанк депозит в доларах, євро і в українській гривні. Від цього буде залежати процентна ставка.

Як поповнити

В терміналі самообслуговування Приватбанку. Вам потрібно пройти авторизацію за допомогою банківської карти або мобільного номера, до якої прив’язаний Ваш рахунок. Після цього зайдіть в меню «Депозити», виберіть вкладку «Мої депозити». Знайдіть потрібний внесок і натисніть «Поповнити», введіть потрібну суму. Натисніть «Продовжити». Кошти можна перевести з карти або поповнити готівкою.
Через Приват 24. Ви можете поповнювати свої рахунки в своєму офісі і навіть вдома. Вам потрібно зайти в особистий кабінет «Приват24». Далі натискаєте на наступні вкладки: Депозити – Докладніше — Поповнити депозит. Після цього вкажіть суму та спосіб оплати.

У відділенні. По будь-якому питанню Ви можете звертатися у відділення банку. Ви можете внести готівкові кошти через касу.

Як зняти гроші з депозиту Приватбанку

Після закінчення терміну дії договору Ви можете забрати свої гроші з відсотками. Ви можете це зробити у відділенні банку. Зверніться до менеджера, а після цього пройдіть в касу для отримання готівкових коштів.
Важливо! Якщо сума досить велика, то краще замовити її заздалегідь. Це стосується клієнтів, які проживають в невеликих містах. Можливо, в касі не буде достатньої кількості грошей.

Ще один варіант – це переклад на Вашу карту. Ви можете вибрати будь-яку карту Приватбанку для переказу коштів. Зробити це можна в мобільних додатках або у «Приват 24».

Якщо по закінченні терміну, Ви не знімете гроші, то Ваш договір буде автоматично продовжений. Слідкуйте за цим і запам’ятайте дату закінчення терміну!

Як закрити

Закрити вклад можна в будь-якому відділенні банку. Зверніться до менеджерів, і вони за кілька хвилин закриють Ваш рахунок.

Для зайнятих людей передбачений унікальний сервіс – закриття вкладів в режимі онлайн. Для цього зайдіть в свій кабінет у «Приват 24». Знайдіть меню «Депозити».

Виберіть внесок, який плануєте закрити і натисніть вкладку «Детальніше». Тут Ви знайдете детальну інформацію по всім Вашим депозитами. Натисніть «Розірвати депозит» або «Достроково розірвати депозит». Вкажіть причину розірвання, можете вибрати один з доступних варіантів. Виберіть карту, на яку Ви хочете перевести свої гроші. Натисніть «Далі». На Ваш номер прийде смс з паролем, який підтверджує Ваші дії, вкажіть його в спеціальному полі. Після цього депозитна програма буде закрита, а гроші перераховані на Вашу карту.

Пам’ятайте, що не всі вклади можна розірвати достроково! Уважно вивчіть умови перед оформленням вкладу.

Типи депозитів Приватбанку

Всі депозити можна поділити на термінові, а також на депозити з можливістю дострокового закриття рахунку.
Без можливості розриву договору. З термінового депозиту Ви не зможете зняти гроші в екстрених випадках. Це відмінний варіант, якщо Ви мрієте накопичити на щось дороге. Якщо депозит відкритий на рік, то лише через 12 місяців Ви зможете забрати свої гроші.

З можливістю забрати гроші раніше терміну. Є депозитні програми, які дозволяють самим встановлювати термін зняття суми, а також депозити, з яких можна зняти частину суми без зниження ставки.
Депозити Приватбанку в гривнях:

 • Стандарт терміновий. Ставка на 24 і 18 місяців – 10%, на 12 місяців – 13%, на 6 міс – 4% і на 3 міс – 12%. Зняти гроші достроково неможливо! Ви можете тільки продовжити договір по закінченні суми. При продовженні Ви отримуєте бонус – додаткові 0,5 %. Даний депозит Приватбанк позиціонує як самий популярний
 • Стандарт. Можна зняти суму з рахунку раніше терміну. Ставки: 12 міс – 11%, 6 міс – 12%, 3 міс – 10,5%, 1 місяць – 10%.
 • Строковий Депозит плюс. Особливість в тому, що 2% йдуть на бонусний рахунок, але вони не оподатковуються. Відсотки на 12 місяців – 13%, на 6 – 14%, на 3 – 12%.
 • Зручний. Ви самі можете вибрати, коли забрати гроші. Допустимий проміжок – 60-365 днів. Ви отримуєте від 10 до 12%, все залежить від терміну.
 • Приват-вклад. Можна зняти частину суми, але при цьому не втратити відсотки. Відкривається на 12 місяців, ставка – 7%.
 • Стандарт безподатковий. Ним можуть скористатися тільки пенсіонери, одержувачі соціальних виплат та зарплат.

Зверніть увагу! Наведені дані на вересень 2017 року. Ставки за депозитами в Приватбанку можуть бути змінені. Слідкуйте за умовами на офіційному сайті. Ваші доходи з відсотків оподатковуються, не забувайте про це.

Пропонуємо Вам порівняти процентні ставки в доларах і в євро.

В доларах:Депозити ПриватБанк  види вкладів, ставки, відгуки |

В євро:Депозити ПриватБанк  види вкладів, ставки, відгуки |

Відгуки

Відгуки про депозитах в Приватбанку завжди позитивні. Зручний сервіс, а також надійність банку оцінили тисячі клієнтів.

Головні переваги: – відсотки за депозитами в Приватбанку зазвичай вище середнього показника, гарантування повернення коштів, зручні умови зняття та поповнення рахунку, можливість навіть у себе вдома змінювати умови договору і стежити за своїми заощадженнями.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар