Депозити Приватбанку: умови, як відкрити, як зняти, надійність

Банківські вклади — надійний фінансовий інструмент для інвестицій і збільшення прибутку. Одні з найбільш вигідних умов в Україні пропонує ПриватБанк. Компанія максимально прозоро і доступно описує умови вкладів, щоб у клієнтів виникло мінімум питань. Також користувачам доступний калькулятор депозиту ПриватБанк, призначений для розрахунку потенційної прибутку з урахуванням оподаткування, капіталізації відсотків та інших умов.

Що таке депозит?

Депозит — це фінансовий інструмент для пасивного отримання прибутку. Клієнт віддає банку або іншої кредитної організації грошові кошти в користування під визначену процентну ставку, що виплачується у встановлені періоди. Для виплат використовують один із термінів — місяць, квартал або півроку. Відсотки нараховуються з наступного дня після внесення грошей. Новини ПриватБанк про депозитах дозволяють отримати актуальну інформацію про інвестування.

Депозити Приватбанку: умови, як відкрити, як зняти, надійність

Депозит є надійним фінансовим інструментом для інвестицій

Переваги і недоліки депозитів Приватбанку

ПриватБанк на офіційному сайті пропонує депозити для фізичних осіб на вибір. Клієнт самостійно визначає умови інвестування з пропонованих можливостей.

Основні переваги вкладів у Приватбанку:

 • Простота оформлення — швидкість відкриття рахунку і мінімальний набір вимог.
 • Висока процентна ставка — одне з кращих пропозицій по вкладах у гривні на ринку.
 • Капіталізація — можливість збільшувати суму депозиту з допомогою виплачуваних відсотків.
 • Страхування вкладів — повернення грошей державою у випадку банкрутства компанії.

З недоліків слід виділити тільки зміна процентної ставки по нових депозитах з часом, а також нефінансові ризики, пов’язані з приватизацією банку.

Види вкладів

Актуальні депозити Приватбанку на сьогодні представлені на офіційному сайті компанії. Назва інвестиційних продуктів і показники періодично змінюються. Основні типи вкладів та умови наведені в таблиці.

Депозити Приватбанку: умови, як відкрити, як зняти, надійність

На офіційному сайті компанії представлені актуальні депозити Приватбанку на сьогодні

Можливість поповненняВиплата відсотківРічна ставкаТермін вкладуСтандарт — для всіхТакЩомісяцяВід 8,75%Від 1 до 24 місяцівДжуніор — на користь дитиниТакЩомісяця16,5%12 місяцівПриват-вкладТакЩорічно, капіталізація7%12 місяцівСтандарт безподатковий — для зарплатних, пенсійних клієнтів, а також соцвиплатТакЩомісяцяВід 9,5%Від 1 до 12 місяців

ПриватБанк депозити процентні ставки безпосередньо залежать від терміну інвестування, а також від можливості зняття грошей. Додатково банк пропонує +0,5% до нарахувань до тарифу «Стандарт» за пролонгацію депозиту.

Депозити Приватбанку: умови, як відкрити, як зняти, надійність

Для автоматичного накопичення коштів надається послуга скарбничка

Послуга скарбничка

Спеціальна опція для автоматичного накопичення коштів. Підключається онлайн через Приват24 або за допомогою консультанта банку. При будь-якому платіж з картки гроші переводяться на баланс депозиту, округляючи рахунок до 10 або 100 гривень.

Параметри послуги «Скарбничка»:

 • термін — 12 місяців;
 • річна ставка — 11%;
 • нарахування відсотків — при поверненні коштів;
 • зняття — передбачено;
 • поповнення — присутній.

Як відкрити депозит?

Процедура відкриття займає всього кілька хвилин. ПриватБанк пропонує клієнтам можливість інвестування грошей через платформу Приват24 або при особистому візиті до відділення. Головне — наявність паспорта та суми коштів для відкриття вкладу.

Депозит у доларах або євро ПриватБанк пропонує на терміни від 1 до 12 місяців з процентною ставкою від 0,5% до 3%. Можливість вкладів без податків не передбачена, а найбільш вигідним пропозицією є тариф «Стандарт».

Депозити Приватбанку: умови, як відкрити, як зняти, надійність

Всього кілька хвилин займає процедура відкриття депозиту

Вимоги та документи

Оформлення через інтернет відбувається швидко, оскільки вкладник вже є клієнтом Приватбанку. Для відкриття депозиту не потрібно паспорт або інші документи. Необхідно тільки достатня кількість коштів на рахунку, а також підтвердження за допомогою коду з SMS. Депозитний договір оформляється в електронному вигляді, але його можна скачати і роздрукувати.

Для нових клієнтів Приватбанку необхідно пред’явити паспорт України та довідку про присвоєння ІПН. Чинним користувачам достатньо наявності документа, який підтверджує особу.

Депозитний калькулятор

Для зручності клієнтів і розрахунку потенційної прибутку на офіційному сайті банку представлений калькулятор для вкладів. Він дозволяє отримати інформацію про прибутковості за термін до 10 років.

Доступні опції для вибору:

 • тип депозиту;
 • річна ставка;
 • сума вкладу;
 • розмір щомісячного поповнення;
 • кількість продовжень;
 • капіталізація відсотків;
 • облік податку.

Депозити Приватбанку: умови, як відкрити, як зняти, надійність

Депозитний калькулятор дозволяє отримати розрахунок потенційної прибутку

Калькулятор визначає лише можливий прибуток, оскільки ставка за вкладами змінюється кілька разів в році.

Як поповнити?

Вкладникам Приватбанку доступно кілька способів поповнення депозиту:

 • через мобільний додаток «Мої вклади»;
 • через інтернет-банк;
 • у будь-якому відділенні компанії;
 • за допомогою терміналу самообслуговування;
 • переклад з карти або рахунку в Приватбанку.

Розмір комісії залежить від обраного платіжного методу. Зазвичай банк стягує не більше 0,5% за переклади.

Як зняти гроші?

ПриватБанк виплачує відсотки за депозитами обраним клієнтом способом. У випадку з внеском, який передбачає можливість зняття грошей, необхідно звернутися з паспортом та телефоном відділення банку. В якості альтернативного варіанту можна замовити виплату через Приват24 або додаток «Мої вклади».

Якщо клієнт не звертається до відділення банку за грошима протягом трьох робочих днів з моменту закінчення терміну дії вкладу автоматично продовжується. Зняти гроші, якщо тариф не передбачено, буде неможливо.

Надійність вкладів

ПриватБанк входить в топ-15 кращих фінансових компаній, згідно стійкості до стресів, лояльності вкладників, капіталізації активів і оцінкою аналітиків. Додатково всі депозити застраховані державним Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. У разі ліквідації банку, клієнти зможуть повернути 200 тисяч гривень. Суми понад ліміту поверненню не підлягають.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь