Гаряча лінія Приватбанку з мобільного

Здійснення тих чи інших банківських операцій найчастіше пов’язане з виникненням найрізноманітніших питань, для вирішення яких нерідко необхідна допомога співробітника банку. У той же час, в умовах дефіциту часу, ділова людина далеко не завжди має можливість йти у відділення банку, а якщо відповідь на ваше питання потрібно отримати негайно, єдиним підходящим варіантом вирішення проблеми є використання телефону. Ви клієнт Приватбанку і вам є про що запитати? Саме час скористатися гарячою лінією, номер якої для мобільних телефонів у межах України 3700.

Які переваги?

Найважливішим завданням, що стоїть перед співробітниками колл-центру Приватбанку, є максимально оперативне вирішення проблем та обробка запитів клієнтів в телефонному режимі. Основні переваги гарячої лінії Приватбанку:

  • цілодобова робота;
  • відсутність оплати за телефонний дзвінок (безкоштовно);
  • можливість отримати відповіді на питання будь-якого характеру, пов’язані з тими чи іншими послугами, що надаються банком (в тому числі що стосуються проблем з терміналами і банкоматами).

Про що запитати оператора ПриватБанку?

Гаряча лінія Приватбанку з мобільного

Дзвінок на гарячу лінію Приватбанку – перше, що потрібно зробити у випадку, якщо ваша картка була вкрадена або загублена. Оператор відразу ж заблокує її, завдяки чому зловмисник не зможе здійснити жодну операцію, пов’язану з витратою коштів. Крім цього, ви зможете отримати рекомендації щодо подальших своїх дій, пов’язані з відновленням карти.

Крім того, в службу підтримки Приватбанку можна звертатися з питаннями, що стосуються пільгового періоду по карті, уточнення суми заборгованості за кредитним рахунком, а також для одержання інформації, пов’язаної з тарифами банку та діючими пропозиціями для різних категорій клієнтів.
Якщо виникають проблеми з банкоматом…

…відразу ж набирайте телефон 3700 і докладно опишіть оператору виниклу проблему. Не зайвим буде назвати адресу, за якою знаходиться банкомат або термінал. Якщо банкомат зажував вашу карту, відразу зверніться до оператора, як скоро ви зможете її повернути і, якщо це неможливо, які документи потрібні для її перевипуску. Головне – звернутися в службу підтримки як можна швидше, і співробітники колл-центру зроблять все від них залежне для того, щоб вирішити вашу проблему якомога швидше.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 2
  1. Gleb

    а зза кордону як дзвонити? гарячою лінією, номер якої для мобільних телефонів у межах України 3700.

  2. Гаврилюк Наталія Миколаївна

    Доброго дня,2.06.2018 з картки було перерахована сума 9000 грн.на іншу картку,комісію позначила з відправника і нарахована комісія була 45грн. 23 коп.,але чомусь сума комісіі знялась 90 грн. 46 коп.?

Залишити відповідь