Графік роботи Приватбанку Україна 2019: вихідні та свята

ПриватБанк є лідером серед фінансових організацій за кількістю фізичних осіб, які обслуговуються підприємством. Незважаючи на спроби переходу на цифровий формат управління рахунками, клієнти досі потребують відділеннях і допомоги у співробітників. Доступ до терміналів, банкоматів, кас і багато чому іншому можливий виключно в офісах компанії. Нижче представлені подробиці про ПриватБанк графік роботи відділень в Україні і закордоном, а також в які свята банк не працює.

Графік роботи Приватбанку в Україні

Розібратися з часом обслуговування в офісах банку не представляє ніяких складнощів. Актуальний графік роботи Приватбанку представлений на офіційному сайті компанії, а також на картах Яндекс і Google.

Графік роботи Приватбанку Україна 2019: вихідні та свята

На офіційному сайті компанії представлений актуальний графік роботи Приватбанку

Щоб отримати відомості про конкретному офісі, необхідно:

 • Зайти на офіційний сайт Приватбанку.
 • У верхньому меню вибрати пункт «Відділення».
 • У рядок пошуку вгору назва міста або адреси для додаткової точності.
 • Більшість філій банку працюють у будні дні з 9:00 до 18:00 та у суботу з 9:00 до 16:00. Неділя є офіційним вихідним у роботі всіх офісів. Варто враховувати, що невеликі відділення працюють за власним графіком — в будні дні з 10:00 до 19:00, а в суботу і неділю — вихідний.

  ПриватБанк піклується про комфорт клієнтів, тому розробив додатковий інструмент для фільтрації офісів. Відвідувачам сайту доступні такі опції, як робота в будній, вихідний або святковий день, можливість вибору часу відвідування, типу обслуговування, обміну екзотичних валют, наявність пандуса або велопарковки і багато іншого.

  В які свята банк не працює

  Графік роботи відділень Приватбанку передбачає відпочинок у святкові дні. Більшість офісів закриваються на час державних вихідних.

  Але для клієнтів, яким знадобилося термінове обслуговування, створені спеціальні філіали. Вони працюють весь тиждень і під час свят.

  Оскільки у вихідні дні клієнти відпочивають, кількість подібних відділень обмежена. У Києві є всього 5 офісів, які відкриті щодня. Відмінна риса графіка роботи — годину обідньої перерви з 13:00 до 14:00.

  Графік роботи Приватбанку Україна 2019: вихідні та свята

  Відпочинок у святкові дні передбачає графік роботи відділень Приватбанку

  Графік роботи філій банку закордоном

  ПриватБанк відкрив дочірні компанії в найближчому зарубіжжі, тому клієнти можуть звернутися за допомогою у відділення в інших державах. Обслуговування продуктів, випущених на території України не передбачається, але користувачам доступна консультація і допомога співробітників фінансової установи.

  Також в офісах банкомати доступні для зняття місцевої валюти, термінали та послуги міжнародних грошових переказів.

  В Європі

  ПриватБанк став першим українським банком, який відкрив філію в Італії. Офіс розташований в Римі і призначений для обслуговування клієнтів з України, Латвії та Росії. У відділенні можна відкрити і закрити розрахунковий рахунок, перевести гроші в рамках платіжної системи PrivatMoney. Працює філія з 08:30 до 16:15 в будні дні, а вихідні філія закритий.

  На Кіпрі

  Банк відкрив філії в офшорній зоні, де обслуговують місцевих клієнтів. Всього працюють чотири офісу, два з них в Лімасолі, а також по одному Ларнаці і Нікосії. Співробітники відділень надають консультації в будні дні з 08:30 до 17:30. У вихідні та свята філії закриті.

  У Грузії

  Дочірнє підприємство Приватбанку було продано в 2014 році грузинської компанії Bank of Georgia. В організації представлено понад 100 філій, які обслуговують клієнтів з понеділка по суботу. Графік роботи залежить від статусу відділення.

  У Латвії

  У Латвії працює 22 філії, які приймають клієнтів з понеділка по п’ятницю, починаючи з 08:00 до 19:00. В суботу та державні свята в Латвії передбачено скорочений день з 09:00 до 17:00.

  В Росії

  У зв’язку з конфліктною ситуацією між Україною і Росією, банк закрив усі відділення на території сусідньої держави. Російські клієнти не обслуговуються ПриватБанком, а для грошових переказів між країнами використовують спеціальні системи і допоміжні платіжні методи.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь