Іменна картка від Приватбанку

Платіжний інструмент з фотографією, чіпом, іменем і прізвищем можна оформити в будь-якому відділенні кредитно-фінансової установи. Персональні дані на пластику свідчать про його приналежність до конкретної особи, ФІ на латиниці відповідають тим, що вказані в закордонному паспорті.

Іменна картка від ПриватбанкуІменна картка від Приватбанку

Клієнтам пропонується оформити іменну картку в якості додаткової до «Універсальної», «Голд» або класу «VIP». Власник пластика має можливість розплатитися за товар безконтактним способом, для цього не потрібно вводити в терміналі ПІН-код. Однак у цьому випадку діють обмеження: для власників платіжного інструменту від МастерКард сума покупки повинна бути менше 100 грн., для Віза – до 500 гривень.

Іменна картка від Приватбанку

Переваги картки з фото

  • Посилена безпека розрахунків. Спеціальний чіп, який неможливо підробити, не дозволяє здійснювати фінансові операції сторонній особі.
  • Фото і ім’я повністю відповідають даним на закордонному паспорті. Придбання дорогих товарів, у тому числі і за кордоном, проходить без пред’явлення посвідчення особи.
  • Безконтактна оплата за технологією PayPass або РayWave. Власнику пластику досить піднести його до терміналу, щоб гроші були списані.

Скільки коштує оформлення?

Відчути плюси платіжного інструменту з фотографією і чіпом можна після оплати 50 гривень.

Картка з індивідуальним дизайном коштує дорожче, вона обійдеться в 99 грн. Який вигляд буде мати пластик, вирішує клієнт, він вибирає готовий ескіз або створює його самостійно.

Іменна золота картка оформлюється за 100 гривень.

Іменна картка від Приватбанку

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь