Інструкція по роботі з терміналом Приватбанку.

Інструкція по роботі з терміналом Приватбанку.

ПриватБанк постійно розширює мережу терміналів самообслуговування (ТЗН). Тому ці апарати зараз є практично у всіх населених пунктах України.

Якщо в місті є філія банку, в ньому обов’язково присутня термінал. Також апарати розташовуються у великих торгових точках. Все це робиться для більш комфортного обслуговування клієнтів. Адже дуже зручно зайти за який-небудь купівлею і одночасно оплатити комунальні платежі.

При всій простоті використання, ще залишаються клієнти, які не знають як робити банківські операції через ТЗН.

Зміст:

 • 1 Що таке термінал і як ним користуватися
 • 2 Пристрій терміналу
 • 3 Корисні відеоролики

Що таке термінал і як ним користуватися

Інструкція по роботі з терміналом Приватбанку.Тим клієнтам, які вже використовували банкомат, обслуговуватися в терміналі не складе праці. Варто відзначити, що це набагато зручніше. Основна відмінність ТЗН від банкомата – відсутність функції видачі готівки.

За допомогою цього автоматичного апарату можна виконувати такі банківські операції:

 • поповнення платіжної картки;
 • оплата мобільного телефону;
 • плата за комунальні послуги;
 • оплата за косметику Avon та іншу парфумерію;
 • та інші фінансові операції.

Особливу зручність для клієнтів є сенсорний екран. Одним натисканням пальця можна вибрати будь-яку функцію. Помилитися в роботі з терміналом складно. Всі дії виводяться на монітор, необхідно просто виконувати їх у правильній послідовності.

Пристрій терміналу

Термінали від Приватбанку зазвичай виконані у зеленому кольорі. Пристрій їх зовсім не складно і складається з таких обов’язкових елементів:

 • Монітор або сенсорний екран. Це найбільш важлива деталь апарату. На нього виводиться інформація. З його допомогою здійснюються необхідні операції. Екран дуже чутливий. Користувачі сенсорних телефонів можуть дуже швидко з ним освоїтися. Досить легкого дотику і клієнт переміщається в потрібний розділ.
 • Клавіатура. Не особливо важлива деталь, так як всі необхідні цифри можна вводити за допомогою сенсора. Але якщо клієнтові зручніше натискати на кнопки, він цілком може нею скористатися при веденні суми платежу або наборі ПІН-коду.
 • Приймач карти. Це отвір, куди слід вставляти кредитку. Про готовність до проведення операції свідчить зелений колір лампочок.
 • Купюроприймач. Знаходитися на одній лінії з отвором для платіжної картки. Він більш довгий.
 • Нижче знаходиться відділення, з якого виходить чек. Це відбувається лише у випадку його замовлення.Інструкція по роботі з терміналом Приватбанку.
 • Робота з ТЗН не складна. Головне уважно вивчити основне меню і вибрати потрібну функцію. Після цього на екрані будуть відображатися покрокові дії. До наступного кроку можна буде перейти тільки після правильного виконання попереднього. Система відразу повідомить про помилку.

  Не варто довго міркувати про наступне дії, так як на кожну операцію відводиться обмежений ліміт часу. Якщо важко зрозуміти, що робити далі і потрібен час для обдумування, можна просто натиснути пальцем на порожнє місце на моніторі і період очікування буде подовжений.

  Якщо все-таки виникають сумніви у власних здібностях, то для першого разу можна попросити допомогу у співробітника банку.

  Корисні відеоролики

  Багато людей, особливо представники старшого покоління, дуже часто боятися користуватися ТЗН, вважаючи, що у них нічого не вийде. Розібратися в роботі апарату не складно. Досить хоча б один раз виконати будь-яку операцію і далі проблем не виникає.

  Дуже часто допомагає зрозуміти суть роботи з терміналом спеціальне відео. Після його перегляду питань по здійсненню банківських операцій вже не залишається:

 • Відео інструкція поповнення пластикової карти.
 • Інструкція по оплаті за послуги/товари на розрахунковий рахунок продавця.
 • Відео інструкція оплати косметичної продукції.
 • Не варто забувати про те, що за кожну операцію необхідно сплатити банку комісію. При розрахунку суми платежу враховуйте, що термінал не видає здачі. Тому введена величина повинна збігатися з готівковими коштами. Така обережність не потрібна, якщо клієнт розплачується карткою.

  У висновку можна відзначити, що термінал здається складним апаратом тільки на перший погляд. Не варто поспішати, навіть якщо за користувачем утворилася невелика черга. Уважно читайте всю інформацію, що з’являється на екрані, та слідуйте вказівкам. Якщо щось не виходить клієнту завжди зможе допомогти співробітник банку.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь