Інтернет-картка від Приватбанку – як замовити і поповнити – ПриватБанк

Покупки онлайн неймовірно популярні в сучасному суспільстві. Немає необхідності ходити по магазинах у пошуках кращих продуктів, одягу, побутової техніки. Досить ввести назву товарів в графу пошуку – і на екрані з’явиться список пропозицій з численних позицій. Здійснювати онлайн покупки безпечно і без зайвих комісій дозволить інтернет-картка Приватбанку.

Цей платіжний інструмент існує тільки у віртуальному вигляді, тобто аналога в пластиці немає ні в банку, ні у клієнта. Інтернет-карта стане незамінним помічником для любителів онлайн-шопінгу і повністю виключить ризики шахрайства.

Інтернет-картка Приватбанку: як замовити?

Оформити картку для онлайн-покупок просто, для цього необхідно бути користувачем сервісу Приват 24.

 • З особистого кабінету здійсніть перехід «Всі послуги»/«Налаштування»/«Замовити карту».
 • Послідовно пройдіть три кроки – «Вибір типу карти/валюти»/«Результат».
 • Протягом години віртуальна карта з’явиться в полі виписки.

  У ході таких нескладних дій будь-який клієнт Приватбанку може стати володарем інтернет-карти. Тепер можна легко купувати необхідні товари на популярних сайтах eBay, Amazon, Asos, Next та ін.

  Схема оплати проста і надійна. У формі на оплату онлайн-магазину вкажіть реквізити інтернет-карти. Потім проведіть перерахування з вашої картки для виплат або Універсальної на віртуальну, з якої і буде проведений платіж. Навіть якщо зловмисники вкрадуть дані онлайн-карти, вони не зможуть вас обікрасти, так як на ній не зберігаються грошові кошти. Ще один плюс – віртуальну карту неможливо втратити.

  Як поповнити інтернет-карту Приватбанку?

  Поповнити інтернет-картку можна в Приват 24.

 • Перейдіть на вкладку «Всі послуги», виберіть «Платежі», потім «Переклад між вашими рахунками».
 • Заповніть поля меню: карту з необхідною сумою, Internet Card і гроші в доларах. Не страшно, якщо ці рахунки будуть в різній валюті – система автоматично конвертує кошти за поточним курсом. Далі натисніть «Продовжити».
 • Після підтвердження можна відправлятися за покупками.
 • Власникам смартфонів буде зручно робити поповнення інтернет-карти Приватбанку через мобільний додаток. Клієнт отримує цей віртуальний платіжний інструмент на чотири роки, після закінчення яких необхідно переоформити рахунок. Як і всі транзакції на рахунках банкінгу, платежі кожен раз підтверджуються код з СМС.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Comments: 1
  1. Вадим

   Не можу замовити Інтернет-картку. “Помилка
   Сервіс тимчасово недоступний. Спробуйте, будь ласка, пізніше”. Що я не так роблю?

  Залишити відповідь