Карта Платинум від Приватбанку: умови, отримати переваги.

Карта Платинум від Приватбанку: умови, отримати переваги.

Картка PLATINUM будь-якої платіжної системи наділяє свого власника певним статусом. Не важлива країна емітент або фінансова установа. Такий продукт визнається в усьому світі.

Оформлення платинової кредитки в «Приватбанку» означає приєднання її власника до елітного клубу «Приват». А це додаткові привілеї та пільги, які у сто крат покривають всі витрати на обслуговування і випуск платіжного інструмента.

Подробиці про умови випуску та змісту елітного продукту розглянемо далі.

Зміст:

 • 1 Як отримати карту Platinum
 • 2. Хто може стати власником Картка PLATINUM
 • 3 Які привілеї отримує власник Картки PLATINUM
 • 4 Вартість випуску і обслуговування картки

Як отримати карту Platinum

Стати власником елітної кредитки не просто. Клієнт повинен довести свої права на отримання даної привілеї. Наявність Платинової Карти від Приватбанку вказує на фінансову спроможність. Кредитна установа, дорожили своєю репутацією, має здійснити перевірку заявника, перш ніж випустити іменний продукт. Тому будь-хто не зможе стати її володарем.

Сам процес замовлення простий. Можна просто зайти на офіційний сайт банку і натиснути на велику зелену кнопку «ОТРИМАТИ КАРТУ».Карта Платинум від Приватбанку: умови, отримати переваги.

Хто може стати власником Картка PLATINUM

Звичайно власником елітного продукту може стати лише дуже забезпечені, у фінансовому плані, клієнт Приватбанку. Що під цим мається на увазі:

 • наявність стабільно високої щомісячного доходу;
 • ідеальна кредитна історія як в Приватбанку, так і інших фінансових закладах;
 • відсутність незнятих судимостей, неоплачених штрафів тощо. Тобто у заявника не повинно бути проблем з законом.

Звичайно всі ці пункти доведеться підтверджувати шляхом подання відповідних довідок. Після проходження кредитної інспекції приймається рішення про випуск кредитки.

Люди, що володіють Платинової Картою, формують імідж банку. Власник депозиту в розмірі 1 млн. гривень може без особливих проблем оформити престижний банківський продукт.

Які привілеї отримує власник Картки PLATINUM

Карта Платинум від Приватбанку: умови, отримати переваги.Власник продукту одержує значні вигоди і пільги. Важко перерахувати всі можливі, зупинимося на найбільш суттєвих:

 • VIP-сервіс. Обслуговування клієнтів відбувається в окремому офісі без зволікань і черг;
 • комфорт і швидкість. Будь-яке звернення розглядається миттєво. Для таких клієнтів завжди є будь-яка потрібна валюта в необхідному розмірі, вільний менеджер та інше;
 • персональний банкір. Відповідальний працівник банку в першу чергу здійснює операції VIP-клієнтів або виконує їх доручення. Для виконання всього, що стосується банківських продуктів чи послуг, потрібно просто дати усне розпорядження;
 • консьєрж-сервіс. Дуже корисний помічник для особливих клієнтів. З його допомогою можна легко придбати квитки на будь-який вид транспорту, забронювати номер в готелі, взяти автомобіль в оренду, проплатити будь-які товари і послуги. Персональний консьєрж зробить це за VIP-клієнта;
 • безкоштовний доступ до залів підвищеної комфортності в аеропортах;
 • ексклюзивне обслуговування, бонусна програма і значні знижки в партнерських салонах, магазинах;
 • і багато іншого.

Володіння картою Платинум – це, насамперед, підтвердження свого особливого статусу.

Вартість випуску і обслуговування картки

На даний момент діють наступні тарифи:

УслугаСтоимость
Випуск карти1000
Випуск карти, для великих вкладників (депозит понад 1 млн. грн, або 40 тис USD/EUR)0
Щомісячне обслуговування300

Варто зазначити, що тарифи можуть бути змінені.

Власники Картка PLATINUM не знаходять в цьому продукті жодного недоліку. Карта такого типу дозволяє не тільки істотно заощаджувати на покупках, що цілком покриває суму за її випуск і обслуговування, але значно економить час. А останній момент є найбільш пріоритетним для людей, які займаються серйозним бізнесом.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь