Карта універсальна картка приватбанку. Кредитна карта приватбанку універсальна

З картою Універсальної вам доступні не тільки власні засоби, але і суми за кредитною угодою. Багатофункціональний інструмент відкриває перед власником свободу дій у сфері електронних платежів.

Універсальна картка Приватбанку дає власнику можливості:

 • знімати готівкою власні або кредитні суми в банкоматі;
 • проводити платежі за товари і послуги;
 • отримувати та перераховувати грошові перекази;
 • вигідно міняти валюту.

Приват-карта Універсальна: оформлення

Право оформити Універсальну карту мають повнолітні українці. Необхідний пакет документів – паспорт та ІПН. Цих даних достатньо для отримання стандартного примірника. Якщо клієнтові потрібен підвищений кредитний ліміт, потрібно подати додаткові документи, що підтверджують платоспроможність, наприклад, довідку від працедавця з даними по зарплаті, закордонний паспорт, виписки по картах іншого банку.

Де отримати універсальну електронну карту? Її легко оформити на сайті privatbank.ua. Вводите ім’я, телефонний номер, мейл та натисніть опцію «Отримати картку!». Після позитивної відповіді клієнт може сам забрати картку у відділенні або замовити кур’єрську доставку.

Карта Універсальна ПриватБанк: умови

З картою Універсальної клієнт може користуватися коштами з двох рахунків. На першому зберігаються власні гроші, на другому – кредитний ліміт від Приватбанку. Пільговий період на кредитному рахунку становить 55 днів. Що це означає? Наприклад, 18 листопада ви купили подарунок дитині за 800 грн та сплатили його з карти. Відсотки з цієї суми почнуть нараховувати тільки з 25 грудня (банк враховує не конкретну дату покупки, а весь місяць, тобто 30 днів у листопаді плюс 25 днів у грудні). Тому повне погашення до кінцевої дати позбавить вас від виплат за користування кредитними грошима.

Крім основних рахунків, на карті Універсальної підключені ще дві привабливі для клієнта функції:

 • Депозитне властивість. На залишок понад 100 гривень нараховується 10% річних.
 • Програма «Бонус плюс». За покупки в магазинах-партнерах на карту перераховуються бонуси, якими можна розраховуватися в майбутньому.
 • Виплачувати кредитні кошти клієнт зобов’язаний щомісяця. Мінімальний розмір платежу – 7% від поточної заборгованості. Уточнити залишок по кредитному рахунку та суму поточного платежу можна в будь-який момент на сервісі Приват 24, Універсальна карта відображається на сторінці «Мої рахунки». Власникам смартфонів ця функція доступна в мобільному додатку.

  Кредитна карта Приватбанку Універсальна завжди допоможе справитися з тимчасовими труднощами!

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь