Карта Універсальна ПриватБанк |

Карта Універсальна ПриватБанк |Універсальна карта – це найпопулярніша платіжна пластикова картка в Україні. Мільйони клієнтів оцінили можливості і вигідні тарифи даного продукту. З її допомогою Ви зможете виконувати величезну кількість операцій: здійснювати грошові перекази, отримувати зарплату, купувати речі в інтернет-магазинах, примножувати власні фінанси, користуватися розстрочкою і кредитними засобами, а також багато інших потрібних функцій. Як відкрити карту Універсальна, а також як поповнювати її знімати деньгсри, Ви дізнаєтеся, прочитавши статтю.

Як відкрити

Кожна друга картка, випущена в Україні – це продукт Приватбанку. Кілька мільйонів клієнтів оцінили простоту у використанні універсальних кредитних карток. Перед тим, як відкрити карту Приватбанку, Вам слід детально ознайомитися з основними перевагами і тарифами.

Універсальна картка Приватбанку має ряд переваг:

 • Ви можете відкрити її абсолютно безкоштовно
 • Комісія при зніманні грошей – мінімальна
 • Банкомати розташовані у всіх містах України, Ви з легкістю знайдете найближчий
 • Контролювати свої кошти можна 24 години на добу. Вам потрібно всього лише пройти реєстрацію в «Приват 24»
 • Приватбанк розробив безліч додатків для смартфонів, які допоможуть Вам проводити різні операції зі своїми фінансами
 • Система «Бонус плюс» дозволяє повертати частину грошей з Ваших покупок
 • Ви можете оплачувати комунальні послуги в режимі онлайн
 • Кожен місяць на залишок коштів капає відсоток. Таким чином, Ви збільшуєте свої фінанси
 • Ви можете використовувати не тільки власні засоби, але і кредитні
 • При бажанні, можна прив’язати карту до мобільного телефону і отримувати повідомлення по смс про поповнення і зняття грошей.

Самий популярний дизайн:Карта Універсальна ПриватБанк |

Вам обов’язково слід знати, як отримати універсальну карту Приватбанку.

У відділенні банку. Зверніться в будь-яке найближче відділення банку. При собі необхідно мати паспорт та код. Карту видають протягом 15-20 хвилин після оформлення Ваших даних.

Замовити в онлайн-режимі. Якщо у Вас немає часу сидіти в чергах, тоді замовте свою картку через інтернет. Вам слід зайти на сайт банку і подати заявку. Вкажіть своє ім’я, номер телефону та електронну пошту. Клацніть: «Отримати карту». Менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом і розкажуть, як саме Ви зможете отримати її на руки. Посилання для оформлення.

Карта Універсальна, тарифи якої вважаються найкращими, обов’язково повинна бути у кожної сучасної людини. Користуватися своїми кредитними коштами ще не було так вигідно!

Карта Універсальна Приватбанк: комісія і тарифи

 • Оформлення – безкоштовно
 • Перевипуск картки за ініціативою клієнта – безкоштовно
 • Плата за користування – відсутня
 • Зняття власних грошей – 1%
 • Зняття грошей за межами України – 2%
 • Зняття кредитних коштів – від 7 до 47 грн, якщо сума не перевищує 1000 грн, понад 1000 грн – 4%
 • Надання довідок або чеків за рахунком – 100 грн
 • Розмір кредитної лінії – 55 000 грн
 • Обов’язковий платіж по кредиту – 5 %
 • Процентна ставка – 3,6%
 • Програма «Оплата частинами» — 0% за зняття власних коштів і 4% за зняття кредитних коштів
 • Комісія за використання картки в супермаркетах, магазинах і т. д. – відсутня.

Як Ви бачите, ця карта має хороші тарифи, які задовольняють клієнтів банку.

Новинка від приватбанку! Ви можете отримати картку в новому дизайні в українському стилі.Карта Універсальна ПриватБанк |

Як поповнити

Приват 24. Якщо Вам потрібно поповнити кредитну картку своїх близьких, то простіше за все це зробити в режимі онлайн. Зайдіть в свій особистий кабінет в Приват24. Знайдіть вкладку «Всі послуги», а в ній — «Платежі – Переказ на карту». Після цього виберіть, з якого саме рахунки знімати гроші (якщо до акаунта прив’язано кілька карт). Введіть номер картки одержувача і потрібну суму. Натисніть «Продовжити». Створений платіж відправляється у Ваш кошик. Натисніть «Підтвердити».

Термінал або касу. Власну кредитку або чужий рахунок можна поповнити через касу банку. Простіше це зробити за допомогою терміналу. Вам потрібно буде ввести свій номер телефону, на нього прийде смс з кодом. Введіть його в спеціальне поле. Вкажіть потрібну суму і куди необхідно перевести гроші. Ви можете зняти потрібну суму з карти або внести готівку. Їх поміщають у спеціальне віконце для купюр в терміналі.

Важливо! Якщо Ви скористалися кредитом, то не забувайте вносити внески до 25 числа кожного місяця, щоб уникнути додаткових санкцій.

Як зняти гроші з картки Приватбанку

Ви можете знімати власні гроші з картки «Універсальна», комісія при цьому становить всього 1%. Якщо Ви хочете скористатися кредитними коштами, то комісія – 4%, якщо сума перевищує 1000 грн. Про тарифи ми розповідали в нашій статті.

Зняти гроші Ви можете в банкоматі від Привату або в будь-якому іншому банку. Приватбанк турбується про своїх клієнтів, він встановив величезна кількість банкоматів у великих містах. Їх можна знайти чи не на кожній вулиці. Навіть невеликі містечка і села оснащені банкоматами. Знайти їх – не проблема.

Вам потрібно впевнитися, що з пристроєм все нормально. Помістити свою картку в отвір для неї. Введіть пін-код, після цього вкажіть суму, яку Ви хочете зняти.

Можна зняти кошти навіть без карти! Знайдіть меню в банкоматі «Зняти без карти», Вкажіть номер телефону, до якого вона прив’язана, введіть ОТР-пароль. Можна сканувати QR – код за допомогою камери телефону. Після цього введіть pin-код і зніміть гроші.

Як закрити

Якщо з якоїсь причини, Ви більше не хочете користуватися своєю універсальною карткою, тоді її краще за все закрити. Для цього зателефонуйте на гарячу лінію за номером 3700 зі свого мобільного. Консультанти скажуть, що Вам необхідно робити.

Простіше всього звернутися в найближче відділення банку. Ви можете написати заяву про закриття або передати своє бажання в усній формі. Бажано попросити у співробітників банку письмове повідомлення про те, що Ваш рахунок закрили.

Ще один варіант – це дочекатися закінчення терміну дії картки і не продовжувати її.

Відгуки

Відгуки про картці «Універсальна» завжди позитивні. З головних переваг клієнти виділяють величезну кількість банкоматів, можливість контролювати свої рахунки у віддаленому режимі, хороші тарифи на використання кредитних коштів.

Більшість клієнтів пишуть позитивні відгуки про «Бонус плюс» і «Оплату частинами». За допомогою цієї картки Ви можете примножувати свої гроші, а також користуватися розстрочкою без будь-яких відсотків!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь