Карта Юніор умови кредитування дітей та особливості отримання

Кому корисна картка ЮНІОРА від Приватбанку

Навчіть своїх дітей розпоряджатися фінансами в неповнолітньому віці прямо зараз, замовивши карту від Приватбанку «Юніора». З пластиком не тільки діти, але й батьки отримують масу переваг, про які ви можете дізнатися у менеджера банку або прочитавши матеріал.

Як отримати пластик

Батькам, які готують дітей до дорослого життя, можуть почати це робити разом з підтримкою від Приватбанку. Для цього пропонується оформити на дитину пластикову картку «Юніора», і контролювати всі витрати через особистий кабінет. Для отримання картки Приватбанку необхідно звернутися у будь-яке відділення банку одному з батьків разом з дитиною. При собі необхідно мати такі документи:

 • Паспорт України.
 • Свідоцтво про народження. Пропозиція поширюється тільки на дітей, які не досягли повноліття.
 • Мобільний телефон того, на кого оформляється пропозицію.

Карта Юніор схвалюється до видачі, якщо батьки (або один з них) є клієнтами Привату.

Після підписання договору, працівник видає пластик. Замовити оформлення можна в інтернеті, заповнивши для цього відповідну анкету.

Карта Юніор умови кредитування дітей та особливості отримання

Про тарифи карти «Юніора»

Перед отриманням рекомендується ознайомитися з умовами тарифікації пластику Юніор від Привату.

 • На пластику можна встановити кредитний ліміт у максимальному розмірі 300 грн. Сума кредиту встановлюється після схвалення батьків.
 • Поширюється дія пільгового періоду протягом 55 днів, протягом яких можна користуватися засобами без комісії. Головна умова — гроші з пластику не можна знімати в банкоматі або банку, але можна розплачуватися по терміналу або в інтернеті.
 • Процентна ставка по закінченні пільгового терміну складає 3,6% річних на непогашену суму заборгованості.
 • Якщо відсутня можливість погашення всієї суми кредиту, то до 25 числа необхідно внести суму в розмірі 30 гривень — це обов’язковий платіж. Якщо сума не буде повернена на рахунок, то за кожний прострочений день нараховується пеня в розмірі 0,24% від заборгованості.
 • Кредитка дозволяє не тільки користуватися позиковими грошима, але і зберігати власні кошти на рахунку, отримуючи при цьому додатково бонуси в розмірі 10% річних.

Карта Юніор умови кредитування дітей та особливості отримання

Юніор — це не просто кредит дітям, а можливість убезпечити неповнолітніх дітей від незапланованих витрат і втрати грошей. Кожен школяр з пластиком Юніор зможе відчути себе дорослим у неповнолітньому віці, що є суттєвою перевагою. Адже вже в ранньому віці діти можуть навчитися користуватися банкоматами і терміналами, а також спланувати свій бюджет.

Про комісії кредитної пропозиції Юніор

Батьки перед тим, як пластик Юніор, повинні знати:

 • Якщо знімати гроші з рахунку в банкоматах і відділеннях Привату, то додатково за цю процедуру буде зніматися комісія в розмірі 1%
 • Додатково з карти знімається одноразова сума при видачі готівки в банкоматі (послуга банку), величина якої залежить від суми, що знімається. Якщо це 100 гривень, то списується 7 грн, а для 200 гривень — 12 грн.
 • При погашенні заборгованості за кредитом без пластику знімається 5 гривень при поповненні рахунку в касі і 0,5% від суми, якщо обрано спосіб погашення через термінал.
 • Можливість зняття грошей у касі без карти, за що додатково стягується комісія 2 гривні.

Після того, як пластик буде виданий у відділенні банку, насамперед його треба активувати. Для цього слід вставити його в банкомат, та провести будь-яку операцію, наприклад, перевірити баланс. При поповненні картки стягується 1% від внесеної суми грошей. Контролювати рахунок дитини можна в особистому кабінеті Приват24. Відгуки показують явні переваги пропозиції, що дозволяють привчити у шкільному віці дітей до самостійної фінансової індивідуальності.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь