Карта Юніора у Приватбанку: умови обслуговування, вартість

Для клієнтів, які не досягли повноліття, один із провідних українських банків пропонує оформити картку «Юніора». Платіжний інструмент з кредитними засобами дозволяє навчити дитину фінансової грамотності та здійснити операції, доступні дорослому населенню країни. Кредитка наділена рисами, на яких варто зупинитися більш докладно.

Тарифи і умови отримання

Пластик оформляється безкоштовно і дозволяє тримати на рахунку кошти в національній валюті – гривні. За щомісячне обслуговування картки й автоматично підключену послугу СМС-інформування гроші не стягуються, зате існує кредитний ліміт, сума якого становить 300 грн. Щоб безкоштовно користуватися позиковими засобами, потрібно дотримуватися пільгового періоду: на заборгованість, погашену протягом 55 днів, не нараховується процентна ставка.

Карта має депозитними властивостями, на власні кошти щомісяця нараховується сума, яка дорівнює 10% річних.

Потрібно пам’ятати про комісії за зняття коштів у банкоматі, вона становить 1% і поширюється на власний капітал. Якщо перевести в готівку потрібно кредитні гроші, комісія зростає в залежності від суми і варіюється від 7 до 18 гривень. Допускається можливість зняття коштів без наявності пластику, але в такому випадку додаткові витрати стають вище.

Карта Юніора у Приватбанку: умови обслуговування, вартістьКарта Юніора в Приватбанку

При покупці товарів у магазині та Інтернеті комісія відсутня, безготівковий розрахунок не пов’язаний з зайвими витратами. А ось за поповнення балансу мобільного телефону, свого знайомого, передбачено зняття з рахунку певної суми грошей (1% від суми поповнення).

Як подати заявку на оформлення карти?

Стати власником картки може дитина у віці від 6 до 17 років. Для процедури, яка проводиться як у відділенні, так і через Інтернет-ресурс, потрібен паспорт одного з батьків, мобільний телефон дитини і його свідоцтво про народження. Послуга, що сповіщає власника картки про прибутково-видаткових операціях, підключається автоматично та надається безкоштовно.

Оформлення

Перед видачею платіжного інструменту працівник кредитно-фінансової установи запропонує підписати договір. Перед тим, як поставити свій підпис, уважно прочитайте всі пункти угоди, і тільки потім завизируйте його.

Пластик має свій термін дії, він вказаний на лицьовій стороні. Після його закінчення слід перевипуск карти, якщо тільки власник не заявив про її непотрібність. За новим платіжним інструментом необхідно з’явитися у відділення банку і переукласти договір на надання послуги.

Переваги картки та умови її обслуговування

Карта «Юніора» не передбачає оплату за користування і СМС-банкінг. Послуга оповіщення про оплату за товар і переведення в готівку підключається одночасно до двох телефонами: дитини й одного з батьків. Таким чином, контроль над грошовими коштами ведеться дорослими, що взяли на себе зобов’язання вчасно повертати позичені гроші. Кредитний рахунок, який дозволяється відкрити по карті, має обмеження – 300 гривень.

Карта Юніора у Приватбанку: умови обслуговування, вартістьКарта Юніора: тарифи, умови оформлення

Для неповнолітніх власників пластикового носія надається унікальна можливість навчитися витрачати гроші. В додаток до цього банківського продукту Приватбанк організував цільовий проект, що дозволяє юним клієнтам брати участь у тренінгах, приходити в кредитно-фінансова установа на екскурсії, відвідувати навчальні курси. Всі заходи спрямовані на отримання знань і практичних навичок, завдяки яким діти дізнаються про розумне використання грошових коштів.

Переваги:

  • Карта «Юніора» захищена від незаконних дій зловмисників. При втраті або крадіжці пластику негайно повідомте про проблему на номер гарячої лінії і попросіть оператора заблокувати платіжний інструмент.
  • Існує можливість накопичення балів на окремий рахунок. Купівля товарів в торгових точках, які є партнерами Приватбанку, дозволяє економити до 20%.
  • Карту беруть для розрахунку в Інтернеті і магазинах, де є термінал.
  • Переведення коштів відбувається в касі будь-якого відділення кредитно-фінансової установи і банкоматі.
  • Можливість швидко поповнити баланс пластику, заплативши мінімальну комісію.

Враховуючи плюси пластикового носія, можна з упевненістю сказати, що його оформлення вигідно як для дітей, так і їх батьків.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь