Карта Юніора від Приватбанку: умови, комісії документи для отримання.

Карта Юніора від Приватбанку: умови, комісії документи для отримання.

У батьків дуже часто постає питання: «Як можна привчити свою дитину до фінансової дисципліни, вміння правильно розподіляти і розпоряджатися своїми кишеньковими грошима». Карта Юніора дозволить швидко впоратися з цією проблемою. Програма розрахована на дітей і підлітків віком від 6 до 17 років.

Юніорбанк від Приватбанку – це реальний спосіб навчити дитину користуватися банківськими послугами і сервісами. Особливо важливо те, що власник карти зрозуміє, що він вже досить доросла і відповідальна людина. Адже карта Юніора володіє тими ж самими функціями, що і у повнолітньої користувача.

Особливості її оформлення та умови використання розглянемо далі.

Зміст:

 • 1 Умови випуску, вартість обслуговування
 • 2 Основні переваги Юніорської карти
 • 3 Як оформити картку Юніора
 • 4 Комісійну винагороду банку

Умови випуску, вартість обслуговування

Кредитка оформляється тільки в національній валюті – гривні. Випуск не оплачується. Для того щоб дорослий-дитина не захопився активними покупками існує лімітований кредит. Якщо дитина витратив усі свої кошти, банк кредитує покупку на суму не більше 300 гривень.

Пільговий період такий же, як і в інших карт – 55 календарних днів. Тобто протягом цього періоду не стягується відсоток за користування позиковими коштами.

Карта Юніора від Приватбанку: умови, комісії документи для отримання.Умови обслуговування картки Юніора

Основні переваги Юніорської карти

Головне – що кредитка володіє всіма функціональними особливостями, як і її «дорослий» аналог. Крім цього вона дає її власнику наступні привілеї:

 • На залишок власних коштів нараховується відсоток в розмірі 10% річних.
 • Безкоштовне обслуговування і випуск, з підключенням SMS – банкінгу.
 • Інформація про всі фінансові операції приходить не тільки на телефон юного користувача, але й одного з батьків.
 • Нульова комісія при купівлі товарів в Інтернет-магазинах.
 • Нарахування бонусів за участю в програмі «Бонус Плюс«. Також автоматичне участь у цікавих конкурсах та акціях разом з Mastercard і Юніорбанком.
 • Карта Юніора від Приватбанку: умови, комісії документи для отримання.

  Крім цього власник Юніорської карти має можливість ближче познайомитися з особливостями роботи банку, отримати компетентні поради з фінансових дій на www.juniorbank.ua. Дітям організовуються цікаві екскурсії в банк і бізнес-квести. Підлітки і допитливі діти молодшого віку можуть задати будь-які питання провідним менеджерам Приватбанку.

  Як оформити картку Юніора

  Щоб отримати таку картку, потрібно звернутися в будь-яке представництво Приватбанку. Оскільки картка оформлюється на неповнолітнього його присутність обов’язкова.

  Для оформлення потрібно мати такі документи:

 • Свідоцтво про народження дитини.
 • Цивільний паспорт супроводжуючого батьків.
 • Мобільний телефон юного клієнта Приватбанку.
 • Співробітники банку передадуть для прочитання і підписання стандартний договір. Після його оформлення випускається картка. Можливе замовлення кредитки на офіційному сайті Приватбанку.

  Комісійна винагорода банку

  Карта Юніора від Приватбанку: умови, комісії документи для отримання.

  Потрібно пояснити дитині, що не всі дії з картою будуть безкоштовні. Так, якщо йому знадобиться поповнити рахунок мобільного телефону, до належної суми потрібно додати 1%. Такий же розмір комісії покладається за зняття грошей в банкоматі.

  Нехай суми не великі, але юний власник повинен вміти їх підраховувати. Це розвиває ощадливість і привчає до фінансової дисципліни з самих ранніх років.

  Окрема плата передбачена за переведення в готівку позикових коштів:

  • від 100 до 200 грн. – фіксована величина комісії 7 гривень;
  • від 200 до 300 грн. – винагорода банку 12 гривень;
  • понад 300 грн. – плата за операцію 18 гривень.

  Карта Юніора від Приватбанку: умови, комісії документи для отримання.комісії по карті

  Як тільки власнику картки виповнюється 17 років, вона автоматично буде переоформлена на «дорослий» фінансовий платіжний інструмент. Юніорський продукт продовжується автоматично, якщо один з батьків не виявив бажання припинити її обслуговування.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь