Картка Gold від Приватбанку: умови, оформлення та обслуговування

Зміст

 • 1 Тарифи кредитної картки GOLD
 • 2 Комісія при використанні картки visa Gold
 • 3 Оформлення та обслуговування
 • 4 Переваги власника картки Gold
 • 5 Чим кредитна картка Gold вигідніше Універсальної?

На сьогоднішній день одне з переваг кредитних карток – це не тільки додаткові фінансові кошти, але і різні цікаві можливості, різноманітні програми лояльності. Чому ж не обзавестися такою карткою. ПриватБанк розробив для своїх клієнтів два типи кредитних карток – «Універсальна», відома в народі, як «полуничка», а також «GOLD», кредитна картка преміум класу. ПриватБанк розробляє тільки найцікавіші проекти для жителів країни з найбільш зручними умовами кредитування. Одна з головних переваг такої карти – це можливість здійснювати покупки і розраховуватися за кордоном без будь-яких проблем. Золота платіжна картка – визнаний престиж по всьому світу. Процес отримання GOLD-карти дуже простий і не займе у вас багато часу. Ви можете звернутися у відділення банку або оформити заявку на офіційному сайті. При бажанні можна замовити іменну кредитну карту з фотографією.

Картка Gold від Приватбанку: умови, оформлення та обслуговування

Тарифи кредитної картки GOLD

Ви можете замовити кредитну картку абсолютно безкоштовно в зручній для вас валюті: гривня (UAH), долар США (USD), євро (EUR) і рубль RUB. Також при щомісячному внеску в розмірі 20 UAH, ви можете стати учасником голдклуба. Максимальна сума, яку можна зняти, так званий кредитний ліміт, 75 000 UAH терміном до 55 днів. При простроченні кредитних виплат Вам необхідно вносити, встановлену банком суму щомісячного платежу (5% від суми заборгованості).

Картка Gold від Приватбанку: умови, оформлення та обслуговування

Календарний термін – до 25 числа кожного місяця. Gold Приватбанк карта дає можливість оплачувати покупки за допомогою Visa payWave. Стати власником кредитної картки visa gold можна абсолютно безкоштовно і миттєво. Власників голд карти обслуговує персональний менеджер. Дуже важливо бути завжди повідомленим про зняття коштів. При кожному знятті грошей з карти користувач отримує безкоштовне смс-повідомлення або повідомлення через систему онлайн-банкінгу Приват24. З Приват картка голд ви отримуєте 10% депозитних річних від власних коштів та 5% за валютними рахунками. Ви можете абсолютно безкоштовно отримати будь-яку виписку по карті також безкоштовно.

 

Комісія при використанні картки visa Gold

При знятті готівки в банкоматах ПриватБанк ви платите комісію в розмірі 1% від заявленої суми. Необхідно отримати кошти за кордоном – 2% від заявленої суми. Якщо говорити про встановлені цифрах: при знятті до 100 грн комісія буде складати 7 грн, від ста до 200 грн – 12 грн, за кожні додаткові сто грн відповідно 18 грн, 24 грн, 30 грн. Якщо бажана сума від 500,01 грн і до 1000, банком буде знята комісія в розмірі 47 грн, все що понад 1000 грн – 4% в залежності від суми зняття. Зверніть увагу, що вище згадана комісія, встановлена ПриватБанком. Якщо ви хочете зняти кошти в інших банкоматах, в такому випадку можлива комісія з боку банку, власника банкомату. При поповненні картки комісія відсутня.

Картка Gold від Приватбанку: умови, оформлення та обслуговування

Якщо ви учасник програми «оплата частинами» — при використанні власних коштів на кредитній карті комісія складає 0%, 4 % за кредитні. Відсоток при поповненні мобільного телефону для використання кредиту 1грн + 1% від суми. Якщо ви хочете здійснити переказ грошових коштів, використовуючи при цьому власні грошові кошти на карті, комісія складає 10 грн + 1 %, якщо говорити від кредитних коштах – комісія 4%. При поповненні картки «універсальна з використанням кредитки голд, додатково оплачується 4% при використанні кредиту, 0% — для власних засобів на карті голд. Якщо Ви хочете здійснити грошовий переказ на рахунок юр.особи – 0,5% власних коштів, 4% кредитні. Якщо рахунок, на який перекладається сума, відкритий в іншому банку, комісія становить 1% для використання власних коштів, 4% — для кредитових.

Оформлення та обслуговування

Кредитна картка Gold від ПриватБанк оформляється абсолютно безкоштовно, зробити замовлення ви можете на офіційному сайті Приватбанку — https://privatbank.ua/ru/platezhnie-karty/karta-gold/. Іменна картка з фотографією буде коштувати 100 грн. Щомісяця необхідно буде внести внесок за обслуговування в розміні 20 грн. Повідомлення про рух коштів по кредитній карті – безкоштовно. Ви можете використовувати кредитну карту голд для своїх власних коштів, а також необмежений доступ до кредитних грошей. Умови погашення незмінні (див. вище).

Переваги власника картки Gold

 • Спеціальна телефонна лінія, тільки для власників карти Голд.
 • Власний дисконтний клуб «Приват Банк VIP». Учасники отримують значний знижки в елітних клубах (3000 закладів зі знижками до 30%).
 • Гаряча лінія відкрита цілодобово. Ви можете негайно вирішити такі питання, як зняття готівкових коштів, дізнатися адресу найближчого банкомата чи терміналу, повідомити про втрату карти і її блокування.
 • Постійні бонусні програми та знижки.
 • Можна зняти гроші без наявності картки
 • Відновити карту при втраті в самі найкоротші терміни в будь-якій країні світу.
 • Власнику картки надається послуга зберігання цінностей в комірках банку.

Чим кредитна картка Gold вигідніше Універсальної?

При наявності картки Gold перед вами відкривається багато різних можливостей. Немає необхідності стояти в черзі, всі власники голд-картки обслуговуються в першу чергу. Ви платите всього 3% відсотка використання кредитних коштів в місяць. З кредитною карткою голд можна подорожувати по всьому світу, бути учасником програм лояльності, користуватися знижками. Ви з легкістю зможете оформити кредитну карту Голд для своїх близьких.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар