Картка Platinum від Приватбанку: умови отримання і користування

Картка від Приватбанку «Платинум»

Картка Platinum від Приватбанку призначена для обраних клієнтів. Власники платинового пластику користуються правом якісного сервісного обслуговування. За кожним клієнтом закріплюється персональний співробітник банку, а про всі переваги платинової картки Приватбанку, дізнаємося більш докладно.

Інші картки Приватбанку:

Умови користування

Для кожного VIP-клієнта надається можливість отримання кредитного ліміту, а також його використання без відсотків на протязі 30 днів. Крім кредитки, можна оформити і дебетову картку VIP-класу. При виникненні екстрених випадків, є можливість збільшити кредитний ліміт, щоб скористатися ним.

Картка Platinum від Приватбанку: умови отримання і користування

У обраних клієнтів є можливість безкоштовного відкриття карт в євро і доларах. При втраті пластику, його можна оперативно заблокувати протягом декількох секунд. Крім цього, доступні послуги здійснення платежів по мобільному телефону та підключення безкоштовного сервісу від СМС-банкінгу.

Власникам елітних карток Platinum доступна можливість термінової заміни пластику, а також видача готівкових коштів протягом доби по всьому світу.

Ще одна важлива перевага — послуга оренди комірки в Приват Банку за тарифом від 9 до 25 гривень на 24 години.

Як можна отримати

На відміну від звичайного і золотого пластику, для отримання платини клієнту необхідно задовольняти умови банку. Щоб Приватбанк видав платинову кредитку, клієнту необхідно пред’явити довідки про доходи, а також пройти інспекцію. Не менш складна процедура отримання дебетового платинового пластика, так як отримати його можуть особи, які розмістили в Приватбанку депозит на суму від 1 млн. гривень або 40 тисяч євро чи доларів.

Картка Platinum від Приватбанку: умови отримання і користування

Скільки коштує обслуговування

Для отримання кредитної картки VIP-класу, клієнтові необхідно внести суму 1000 гривень, а дебетовий пластик видається безкоштовно за умови розміщення відповідної суми вкладу. Щомісяця з картки клієнта знімається сума у розмірі 300 гривень за обслуговування. Користування кредитним лімітом надається на наступних умовах:

  • При знятті дебетових грошей по Україні стягується сума в розмірі 1% і 2% при знятті за кордоном.
  • За зняття кредитних грошей в Україні і за кордоном списується з рахунку комісія 3%.
  • Кредитні та власні кошти при розрахунку карткою знімаються без оплати комісії.
  • Екстрена видача готівки за кордоном — 0 грн.
  • Вартість виписки за будь-який період надається безкоштовно.

Всі переваги

На відміну від карти Gold, VISA Platinum належить до більш високого класу. Власник такого пластика отримує наступні переваги:

  • Персональний менеджер, який на зв’язку цілодобово.
  • Моніторинг засобів та захист від шахрайства.
  • Кредитка має пільговий період користування грошима протягом 30 днів.
  • Безкоштовний випуск пластику Gold для одного з членів сім’ї власника Visa Platinum.
  • Автоматична програма страхування для власників Visa Platinum і одного з членів сім’ї з максимальною сумою покриття 129 тисяч доларів.

Як відкрити

Для відкриття депозитного рахунку й одержання кредиту клієнту необхідно персонально з’явитися у відділення Приватбанку. Перший раз потрібно пред’явити необхідний пакет документів, а другий раз прийти для отримання пластику. Послуга доступна для всіх громадян України віком з 18 років.

Після отримання VISA Platinum, його необхідно активувати. Для цього картка вставляється в банкомат або термінал. При поповненні картки ніякі відсотки не списуються з рахунку. При оформленні VIP-пластика, необхідно оцінити його достоїнства, і тоді приймати рішення на його потреби.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь