Комісія за поповнення картки Приватбанку через термінал.

Комісія за поповнення картки Приватбанку через термінал.

Термінал самообслуговування (ТЗН) – це універсальний агрегат, за допомогою якого можна проводити більшу частину банківських операцій. Особливо зручність створює той апарат, який приймає як готівку, так і кредитну карту. Тому популярність використання ТЗН самообслуговування Приватбанку продовжує постійно зростати.

Дуже швидко за допомогою агрегату можна поповнити кредитку. За цю процедуру банк стягує з клієнта певну комісію. Користувачів дивує те, що вона може бути різною, а в деяких випадках зовсім відсутня. Чому це відбувається, спробуємо розібратися далі.

Зміст:

  • 1 Чому термінал стягують різну плату за транзакцію
  • 2 Розмір комісії з власників картки «Універсальна»
  • 3 Розмір комісії з власників «Карти для виплат»
  • 4 Розмір комісії з елітних карток
  • 5 Розмір комісії при поповненні з картою і без неї

Чому термінал стягують різну плату за транзакцію

Зрозуміло, що в кожній окремій ситуації програма індивідуально розраховує обсяг плати за операцію. Виникає питання: «Адже операція зарахування фінансів на картку через термінал є однотипною, чому комісія різна?». Відповідь проста – все залежить від виду платіжної картки і способу здійснення процедури.

При цьому клієнт може внести гроші на свій картковий рахунок, як з фактичним присутністю кредитки, так і без неї. Якраз другий варіант передбачає додаткову плату кредитної організації.

Також розмір винагороди залежить від типу картки. Чим престижніше платіжний інструмент, тим менше стягується на користь фінансової установи «податок». Розглянемо це питання докладніше.

Розмір комісії з власників картки «Універсальна»

Комісія за поповнення картки Приватбанку через термінал.Сума оплати за внесення грошей на «Універсальну» кредитку практично непомітна. «Приват» бере на свою користь всього 0,2%. Тобто вноситися 1000 гривень, збір на користь фінансової організації становитиме 2 гривні – ця величина є мінімальною. Такий тариф діє у разі внесення грошей на власну кредитку.

Якщо необхідно внести кошти на чужій картковий банківський рахунок «податок» зростає до 0,5%. Тобто якщо внесено 1000 грн. потрібно заплатити 5 гривень – це мінімальна величина комісійних. Якщо сума менше, термінал все одно зніме на свою користь 5 гривень.

Отже, за 1000 грн. і нижче клієнт заплатить 2 грн. «Привату» за поповнення свого рахунку і чужого – 5 грн. За внесення більшої кількості грошей плата за процедуру буде автоматично збільшена – чим більше сума, тим більше збір.

Розмір комісії з власників «Карти для виплат»

В даному випадку не має значення, чий рахунок поповнюється – свій чи чужий. «Податок» банку буде однаковим у всіх варіантах і складе 0,5% від внеску. Мінімальна винагорода за транзакцію становить 5 гривень.

Розмір комісії з елітних карток

Комісія за поповнення картки Приватбанку через термінал.Власники престижної Gold щомісяця сплачують за обслуговування 20 гривень. Величина зовсім незначна, але дає держателю платіжного інструменту деякі переваг. Серед них безкоштовне поповнення особистого рахунку через ТЗН самообслуговування.

Розмір комісії при поповненні з картою і без неї

Клієнт Приватбанку може поповнити особистий рахунок, як маючи в руках кредитку, так і без неї. При цьому йому не доведеться сплачувати велику винагороду. До стандартній величині, яка визначається арифметично в залежності від виду кредитки, додається всього 2 грн.

При цьому величина додаткової плати зовсім не впливає на розмір внесеної суми.

Тепер стало абсолютно ясно, чому ТЗН визначає різний розмір комісії. Все залежить від типу кредитки і її наявності у клієнта у момент здійснення операції.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь