Кредит без довідки про доходи у фінансових структурах

Кредит – це зручний позику для бізнесу, сім’ї, навчання або просто для подорожей. Перш ніж укласти договір, потрібно зібрати пакет документів та надати його у відділення, розташоване поруч з вами. Умови позики залежать від пропонованої банком послуги. Чим більше сума вам пропонується, тим більше довідок про платоспроможність людини потрібно зібрати.

Кредит без довідки про доходи у фінансових структурах

Кредит без довідки про доходи у фінансових структурах

Хто може взяти позику

Фінансові організації пропонують два види кредиту: при задокументованому доказі вашого повернення коштів і кредит без довідки про доходи. Категорія осіб, які бажають взяти в розстрочку гроші, повинна бути старше 18 років, але не вище 60 років. Банки розробили декілька категорій пропозицій для різних потреб і можливостей клієнта.

Читайте також: Кредит у Приватбанк: кредитний калькулятор

Готівкові гроші в короткий термін

У разі якщо людина офіційно не працевлаштований або заробітна плата не дотягує до встановленої норми, то пропонуються кредити готівкою без довідки про доходи. Видаються грошові кошти на руки або перераховуються на картку певну суму (її встановлюють виходячи з кредитної історії клієнта). Перш ніж ставити підпис про згоду, переконайтеся, що правильно ввели ваші паспортні дані, що умови, які вам озвучили, відповідають написаним на папері. Уточніть питання, що стосуються процентної ставки, строків оплати та можливості дострокового погашення.

 

Кредит без довідки про доходи у фінансових структурах

Швидке рішення грошових проблем

Швидке рішення грошових проблем

Область фінансових послуг з кожним днем розвивається. Тепер бізнесменам і домогосподаркам, не має вільної хвилинки, можна взяти гроші не відриваючись від справ! Необхідні умови — це наявність інтернету і всього кілька хвилин вашої уваги.

Нова функція «онлайн Кредити без довідки про доходи» допоможе вам вирішити фінансові труднощі за короткий час.

Необхідні документи: скан паспорта та ідентифікаційного коду. Сума позики варіюється за вашим бажанням. На сайті детально описуються деталі угоди, без пасток і дрібного, погано читається шрифту.

Чим ризикує споживач, беручи гроші в борг

Перш ніж позичати гроші під відсотки, клієнт повинен добре обміркувати можливості його погашення у встановлений договором час. Не варто приймати необдумані рішення, навіть якщо ви гостру потребу в додаткових коштах. Якщо позичальник не зможе погасити заборгованість вчасно, банк нарахує пеню за затримку.

Читайте також: Купити авто в кредит в Україні доступне кожному
Коли споживач свідомо підписує договір, йому видаються гроші протягом дня після розгляду заявки. Головне – надати потрібні документи і розрахувати оптимальну суму кредиту.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь