Кредит готівкою без довідки про доходи – це просто

Фінансові структури широко розвиваються, і отримати кредит, не маючи офіційного працевлаштування, стало легше. Зрозуміло, що кожен банк хоче заручитися платоспроможністю споживача, але втрачати половину потенційних клієнтів з-за однієї довідки, банкіри вважають не вигідним. На зміну довгим операціях, з численними додатковими документами, прийшли нові: швидкі і не вимогливі.

Кредит готівкою без довідки про доходи – це просто

Кредит готівкою без довідки про доходи – це просто

Для яких цілей видаються кредити

Позика беруть для своєчасного вирішення потреб. Це може бути навчання за кордоном, виїзна весілля, капітальний ремонт у квартирі або купівля заміського будиночка. Не кожен студент має поручителя, а пенсіонер – генеральську пенсію, тому банкові структури пропонують кредит готівкою без довідки про доходи.

Читайте також: Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою — вимоги та корисні поради клієнтам

Кроки оформлення позики

Для зручності споживачів, місцеві відділення банку пропонують взяти кредит готівкою без довідки про доходи. У цій процедурі необхідно присутність позичальника, його паспорт, ІПН і підпис в договорі. Споживачеві варто детально ознайомитися з умовами кредитування, щоб уникнути непорозумінь під час погашення заборгованості.

Зверніть увагу на всі пункти в договорі, особливо написані дрібним шрифтом.

Не поспішайте підписувати, якщо виникли додаткові запитання. Уточніть всі деталі по термінах, сумі і можливості дострокової виплати позики.

Кредит готівкою без довідки про доходи – це просто

Скільки часу буде потрібно для укладання угоди

Сервіс фінансових організацій працює на задоволення всіх потреб клієнта, і на сьогоднішній день, взяти в банку позику не займає багато часу. Отримати гроші на руки ви зможете в той же момент, як розглянуть ваші документи і укладуть з вами письмовий договір. Вам запропонують на вибір: отримати суму готівкою або оформити картку. У разі, коли ви вже маєте картку банку, то нарахувати фінанси можуть і на неї.

Читайте також: Кредит на житло в Приватбанку. Умови та вимоги до клієнтів

Кредит готівкою без довідки про доходи – це просто

З ким вигідніше почати співпрацю

Безліч фінансових структур пропонують послуги кредитування. Варто вибрати ту організацію, якій довіряєте ви і ваші родичі. Кредит готівкою без довідки про доходи Приватбанк надає вже не один рік. Це лідер в обслуговуванні: мільйони фізичних і юридичних клієнтів користуються його послугами. Тут цінують ваш час, своєчасно відповідають на питання і пропонують банківські продукти «без підводних каменів». Співпрацюючи з цим банком, ви тільки отримуєте!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь