Кредит на квартиру в приватбанку. Взяти кредит на житло в приватбанку

Квартирне питання актуальне для багатьох українців, особливо молодих сімей. Взяти кредит на житло в Приватбанку – одне з розумних рішень. Багато клієнтів побоюються іпотеки, сумніваючись у завтрашньому дні, і продовжують виплачувати орендну плату. Так, ризики існують, але вигідніше перераховувати платежі частинами за свою квартиру, ніж щомісяця віддавати чималі гроші в чужій кишені.

Для захисту від форс-мажорів ПриватБанк наполягає на страхування нерухомості, життя позичальника і його працездатності. Житлові кредити видаються клієнтам на придбання квартири, приватного будинку, ділянки землі або комерційних приміщень.

Кредит на житло в Приватбанку: умови

Іпотеку може оформити клієнт, який досяг 18 років і зареєстрований на території України. Позичальник повинен подати паспорт, ІПН, підтвердження офіційних доходів за 6 місяців. Підготовчий процес займає 2-3 операційних дня.

Кредит на квартиру в Приватбанку оформлюють на наступних умовах:

  • початковий внесок – мінімум 25% необхідної суми;
  • договір до 20 років;
  • ставка, починаючи від 18% річних;
  • відсутність прихованих платежів;
  • можливість погасити позику достроково без нарахування штрафних санкцій;
  • щомісячне погашення кредиту рівними сумами.

До остаточної виплати всієї позики частина оригіналів документів на квартиру буде зберігатися в банку. Клієнту нададуть нотаріально завірені копії і договір «Квартира в кредит. ПриватБанк». Після дозволу від банку можна здавати житло в оренду третім особам, а також прописувати родичів на цю житлоплощу.

Іноді позичальники звертаються в банк із заявкою на переоформлення іпотеки з передачею договірних зобов’язань іншій людині. В індивідуальному порядку керівництво Приватбанку у більшості випадків дає згоду на такі дії.

Квартири в кредит від Приватбанку спільно з ДІУ

ПриватБанк взаємодіє з Державною іпотечною установою (ДІУ). На об’єкти, представлені в онлайн-каталозі planetestate.com.ua, діють низька процентна ставка і пільгові умови.

Юридичний супровід угоди купівлі-продажу бере на себе ПриватБанк, кредит на житло оформляється у відповідності з чинними законами України. Клієнт Привату завжди впевнений в отриманих документах і законному праві на володіння придбаної житлоплощею.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь