Кредит на житло в Приватбанку. Умови та вимоги до клієнтів

Про купівлю квартири мріють багато. Але далеко не всі можуть заробити і накопичити на своє житло. Кращим рішенням стане кредит. В Україні оформити його можна в Приватбанку. Його клієнти беруть позики на житло в новобудовах і на ринку вторинної нерухомості, земельні ділянки та комерційну нерухомість. Оформлення просте. Відвідайте сайт planetestate.com.ua і ознайомтеся з доступними варіантами. Потім можна розрахувати кредит на житло в Приватбанку і зв’язатися з його представниками.

Кредит на житло в Приватбанку. Умови та вимоги до клієнтів

Кредит на житло в Приватбанку. Умови та вимоги до клієнтів

Умови

Кредит оформляється на наступних умовах:
• Перший платіж – мінімум 25% від вартості житла;
• Ставка – 18% в рік;
• Максимальний період виплати кредиту – 20 років.
Молодіжний кредит на житло в Приватбанку не передбачає додаткових платежів і непередбачених комісій. Тому банку довіряє велика кількість бажаючих придбати власну квартиру.

Читайте також: Як взяти кредит в Ощадбанку готівкою — вимоги та корисні поради клієнтам
Покупка через Приватбанк – гарантія безпеки. Співробітники банку забезпечать повний супровід угоди з придбання нерухомості. Клієнти можуть не сумніватися в достовірності отриманих документів та в праві на купується житло. У Приватбанку не замовчують інформацію про приховані комісіях. Розмір щомісячних платежів та строки погашення кредиту строго визначаються у договорі, що укладається між банком і покупцем.
Кредит на житло в Приватбанку. Умови та вимоги до клієнтів

Отримай квартиру мрії

Особливості оформлення замовлення

Спочатку клієнти відвідують портал Planetestate. Тут представлені доступні варіанти житлової та комерційної нерухомості. Відвідувач вибирає підходящий варіант, залишає заявку і заповнює невелику анкету (прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон). Для зручності пошуку на сайті присутні фільтри (за ціною, по площі, кількості кімнат).

 

Співробітник Приватбанку зв’язується з клієнтом протягом тридцяти-сорока хвилин. Він консультує потенційного покупця, допомагає вибрати найкращий варіант і оформляє замовлення.

 

Читайте також: Машина в кредит в Приватбанку: як отримати бажану суму?

Наступна стадія – відвідування банківського відділення. Тут приймається остаточне рішення про згоду або відмову у видачі кредиту. При собі потрібно мати: паспорт, ідентифікаційний номер, довідку про доходи (за шість місяців). Людям, які працюють неофіційно, або не можуть підтвердити свої доходи, отримати кредит складніше. Їм потрібно довести свою платоспроможність. Додатково можуть знадобитися поручителі або нерухомість в якості застави. Заявка розглядається протягом 1 дня.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь