Кредит онлайн на картку Приватбанку: умови, оформлення, ставка

Кредит онлайн на карту Приватбанку може отримати практично будь-який клієнт цієї фінансової організації. Для цього потрібно мати доступ до мережі Інтернет та декілька хвилин вільного часу. При цьому існують певні обмеження і умови, яких варто дотримуватися, щоб у підсумку відбулася транзакція коштів.

Чи можна оформити кредит онлайн через Приват24

В даний час кредит онлайн через Приват24 можна оформити тільки тим клієнтам цієї фінансової організації, у яких є карта «Універсальна». Сума коштів, яка може бути отримана таким чином, не виходячи з дому, обмежена 50 тисячами гривень.

Швидкий кредит у межах території України на карту Приватбанку можна отримати протягом 20 хвилин. Для цього достатньо лише мати доступ до системи Інтернет-банкінгу організації. Зайшовши в Приват24, кожен клієнт в результаті самостійно може вибрати умови кредитування та надіслати відповідну заявку на обробку його запиту.

Кредит онлайн на картку Приватбанку: умови, оформлення, ставка

Практично будь-який клієнт може отримати кредит онлайн на карту Приватбанку

Основні переваги

Кредит онлайн ПриватБанк дозволяє оформляти своїм клієнтам за допомогою свого офіційного сайту.

Основні переваги такої послуги полягають в наступному:

 • Відсутність необхідності внесення застави. Це пов’язано з тим, що максимальна сума кредиту обмежена 50 тисячами гривень.
 • Мінімальна кількість наданих даних. Так як оформити кредит онлайн в Приватбанку може лише клієнт компанії, організація вже має достатньо даних про нього, щоб прийняти рішення про можливість виділення йому грошей.
 • Цілодобова робота сервісу. Абсолютно в будь-який час кожен бажаючий може отримати кредит у Приватбанку, маючи доступ до мережі Інтернет.
 • Прямий доступ до фінансових коштів через карту. Гроші після схвалення заявки відразу ж перераховуються на картку клієнта компанії. Далі він може ними розпоряджатися на свій розсуд.
 • Відсутність комісії при оплаті кредиту в терміналах самообслуговування. Вносити кошти на рахунок Приватбанку клієнт може абсолютно безкоштовно.
 • Використання такої системи погашення кредиту. Це означає, що повернення грошей буде здійснюватися щомісячно рівними частинами. Клієнту не потрібно стежити, яку суму коштів йому потрібно внести на рахунок банку в кожний окремий місяць.
 • Можливість вибору терміну погашення кредиту – 12 або 24 місяці. Також клієнт може достроково погасити заборгованість без необхідності внесення додаткової комісії.
 • Кредит онлайн на картку Приватбанку: умови, оформлення, ставка

  За допомогою свого офіційного сайту ПриватБанк дозволяє оформляти своїм клієнтам кредит онлайн

  Таким чином, внаслідок всіх перерахованих вище переваг, послуги швидкого онлайн кредиту в Приватбанку користуються відповідним попитом.

  Вимоги до позичальника

  Щоб у підсумку отримати кредит онлайн на карту Приватбанку, необхідно виконати вимоги фінансової організації. Вони полягають в наступному: повинна бути карта для виплат або ж карта «Універсальна». Додаткових документів надавати не потрібно.

  Ставка про доходи, що підтверджує рівень заробітку клієнта Приватбанку, при оформленні кредиту онлайн в сервісі Приват24 не запитується. Це дозволяє отримати кошти за максимально швидкий період часу.

  Кредитні кошти, доступні на карті Приватбанку

  При оформленні кредиту онлайн в системі Приват24, клієнт самостійно вибирає суму коштів, яку він хоче отримати на карту.

  Вона може бути наступною:

  • 1000 гривень;
  • 10000 гривень;
  • 20000 гривень;
  • 30000 гривень;
  • 40000 гривень;
  • 50000 гривень.

  Кредит онлайн на картку Приватбанку: умови, оформлення, ставка

  Клієнт самостійно вибирає суму коштів при оформленні кредиту онлайн в системі Приват24

  Мета Приватбанку – максимально швидко забезпечити свого клієнта фінансовими засобами без відвідин ним найближчого відділення організації. Це робить послуги організації більш доступними для громадян країни.

  Відсоткова ставка погашення кредиту

  Кредит онлайн на картку ПриватБанку можна отримати в розмірі від 1 до 50 тисяч гривень. Перший внесок при цьому відсутня. Клієнту не потрібно відразу ж вносити на рахунок компанії гроші.

  Погашення кредиту може бути різним в залежності від потреб клієнта – протягом 12 або 24 місяць. Відсоткова ставка становить 4,59%. Додатково є можливість дострокового погашення заборгованості у будь-який час. Якщо клієнт вирішив скористатися такою послугою, йому не потрібно оплачувати комісію.

  Як оформити кредит в режимі онлайн

  Перед тим, як взяти кредит в Приватбанку онлайн, необхідно звернути увагу на алгоритм дій, який для цього потрібно виконати.

  Кредит онлайн на картку Приватбанку: умови, оформлення, ставка

  Протягом 20 хвилин дозволяє отримати кредит сервіс Приват24

  Він полягають у наступному:

 • Спочатку необхідно відкрити браузер на свій комп’ютер і зайти на офіційний сайт компанії – в Приват24.
 • На офіційному сайті компанії слід перейти в розділ, призначений для оформлення кредиту в онлайн режимі.
 • Далі потрібно вибрати суму кредиту, яка Вам необхідна. Крім цього, потрібно вказати термін її виплати – 12 або 24 місяці.
 • Після вибору умов кредитування на телефон клієнта компанії повинен прийти відповідний пароль. Його необхідно ввести в поле на сайті, підтвердивши таким чином намеренность надіслати відповідну заявку.
 • Далі потрібно ввести номер картки «Універсальна» або картки для виплат. Гроші можуть бути зараховані на будь-яку з них в залежності від потреб клієнта.
 • Користувач сайту повинен ознайомитися з паспортом кредиту і стандартним договором, який він укладає з компанією в режимі онлайн.
 • Якщо клієнт погоджується з наданими йому послугами, підтверджуючи це, йому приходять гроші на зазначену банківську карту Приватбанку. Розгляд заявки може зайняти від декількох хвилин до двох годин. Якщо вона схвалена фахівцями компанії, проводиться зарахування коштів за вказаними реквізитами.
 • Сервіс Приват24 дозволяє отримати кредит протягом 20 хвилин. Сума коштів при цьому обмежена 50 тисячами гривень.

  Необхідні документи

  Відмінною особливістю швидкого кредиту онлайн у Приватбанку є відсутність необхідного збирання довідок або яких-небудь документів. Це пов’язано з тим, що дана послуга доступна тільки лише для клієнтів організації, що мають картку «Універсальна». Це означає, що в системі компанії вже є необхідна інформація про людину, що дозволяє надати йому кредит на суму до 50 тисяч гривень.

  Крім усього іншого, ПриватБанк має у своєму розпорядженні дані, що стосуються кількості коштів, які надходять на банківську карту і обсягу грошей, що витрачаються на її використання. Ця інформація дозволяє оцінити платоспроможність конкретного клієнта та його можливість подальшої виплати кредиту.

  ПриватБанк – найбільший і надійний державний банк України. Якщо Вам потрібно кредиту без комісій під 4,59% відсотків щомісячно – Ви можете його оформити, не виходячи з дому в системі Приват24.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь