Кредит під заставу машини, нерухомості (Манивео)

Кредити під заставу

Одним з переваг кредитів під заставу є відсутність вимог хорошої кредитної історії. Як правило найчастіше служить запорукою нерухомість або автомобіль.

Кредит під заставу машини

Цей вид кредиту найбільш простий в оформленні. Це пов’язано з тим, що оцінка вартості автомобіля не представляє складності.

Ви можете на час надання кредиту залишити машину на стоянці під наглядом кредитодавця або продовжувати користуватися їй. У другому випадку відсоток за кредитом, що надається буде помітно вище, крім того можуть зажадати оформити повну страховку автомобіля.

Гроші під заставу нерухомості

Оформлення такого кредиту буде коштувати трохи дорожче ніж при кредиті на авто за рахунок більш дорогий оцінки вартості нерухомості. Позика під заставу нерухомості привабливий тим, що відсотки порівняно з іншим кредитуванням найбільш привабливі, є можливість оформити договір на більш тривалий термін і взагалі більш лояльні умови кредиту.

Онлайн кредити без застави

В даний час є багато онлайн сервісів для швидкого отримання позики (Credit365, Moneyveo, Global credit, Money Boom, Твої гроші). Порядок оформлення кредитів на них, і надаються умови приблизно однакові, тому докладно розглянемо на прикладі одного із сервісів.

Манивео (Moneyveo) кредит онлайн

Це новий онлайн сервіс, який дозволяє швидко оформити кредит до 8000 грн. Час оформлення кредиту становить приблизно 15 хвилин.

Для цього на сайті Moneyveo вам треба вказати суму бажаного отримати Вами кредиту, на який термін ви хочете його отримати. На сайті відразу висвітитися сума відсотків, які вам треба буде виплатити при погашенні позики. Потім Вам треба заповнити заявку на кредит із зазначенням паспортних даних та індивідуального податкового номера. Після отримання позитивного рішення по вашому кредиту Ви верифицируете свою банківську карту. Після цього кредитні кошти переводять на ваш рахунок.

Погасити позику ви теж можете на сайті, вказавши суму погашення і реквізит своєї банківської картки.

Кредит у банку без застави

Якщо ви хочете отримати велику суму, не закладаючи свого майна, то при оформленні договору у Вас вимагаю довідку про доходи. Отримувана сума безпосередньо залежить від Вашого щомісячного доходу. І майже напевно банк перевірить вашу кредитну історію. Якщо у Вас були проблеми з виплатами кредитів раніше, то банк швидше за все не видасть вам кредит без застави, а запропонує оформити позику під ваше майно.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар