Кредитка Універсальна Приватбанку: які можливості?

У XXI столітті банківська карта в кишені це вже не розкіш і ознака елітного статусу, це життєва необхідність будь-якого сучасної людини. З появою на ринку великої кількості приватних акціонерних банків, люди шукають ті структури, які пропонують вигідні умови, якісне обслуговування та безпека. Приватбанк за довгі роки роботи заслужив довіру і повагу в діловій сфері і серед приватних клієнтів. Клієнти Приватбанку можуть отримати весь спектр фінансових послуг від безкоштовних платіжних карт до V. I. P продуктів.

Одним з найбільш вигідних і зручних продуктів, який завоював величезну популярність, є кредитна картка Універсальна. Це міжнародна платіжна карта VISA, серед основних переваг якої можна виділити:

  • безпека грошових коштів
  • можливість здійснення платежів по всьому світу
  • оплата покупок в магазинах і Інтернеті без комісії
  • можливість знімати готівку в будь-яких банкоматах в будь-якій точці планети (при знятті грошей за кордоном – комісія за обмін валюти знімається згідно з офіційним курсом банку)
  • можливість користуватися кредитними коштами без довідки про доходи
  • управління рахунком через онлайн сервіс “Приват 24”
  • sms-банкінг – інформування через мобільний телефон про стан рахунку

Кредитка Приватбанку може бути використана в якості інструменту оплати за товари і послуги, так і в якості депозиту. Якщо ви зберігаєте на карті свої власні кошти, на них нараховується 10% річних. По карті Універсальна діє 55 днів пільгового періоду, під час якого використання кредитного ліміту на карті безкоштовне. По закінченні пільгового періоду, власник картки повинен вносити на неї менше 5% від суми заборгованості, з яких 3.6% йде на плату за користування кредиткою. Після внесення грошей на картку вони знову доступні для використання. Максимальна сума кредитного ліміту становить 25 000 грн. Ви можете оформити кредитку “на всякий випадок” – кредитка абсолютно безкоштовна в оформленні та обслуговуванні.

У Приватбанку найбільша мережа відділень серед всіх комерційних банків в Україні, і якщо у вас виникнуть які-небудь питання по обслуговуванню кредитної картки Універсальна, ви завжди можете звернутися в будь-яке відділення банку. Кваліфіковані співробітники з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь