Кредитна карта Приватбанку Універсальна Gold та інші

Приватбанк пропонує вам три види кредитних карток: універсальну, Gold і елітні карти Platinum.

Карта універсальна.

Для оформлення цієї кредитки вам треба зробити три справи: взяти паспорт, завітати до найближчого відділення Приватбанку і витратити там не більше 15 хвилин свого часу для отримання картки. Для ще більш швидкого її оформлення ви можете попередньо замовити картку тут. Оформлення картки безкоштовно. Плата за обслуговування теж відсутня.

Кредитний ліміт по такій картці може бути встановлено до 25 000 гривень. Кредит, отриманий по цій карті має пільговий період та 55 днів (в цей період за кредит ви не сплачуєте відсотки). Час пільгового періоду становить від дати, коли ви взяли кредит до 25 числа наступного місяця.

Існують ще два варіанти цієї картки:

  • Універсальна картка з індивідуальним дизайном.

Має ті ж характеристики що і звичайна, тільки дозволяє зробити дизайн карти за вашим бажанням. Вартість оформлення такої картки 99 гривень. Замовити карту з універсальним дизайном можна тут.

Кредитна карта Приватбанку Універсальна Gold та іншіКарта юніора

Ця карта є додатковою до вашої універсальної карті. Оформлення та обслуговування такої картки – 0 грн. За властивостями карта юніора не відрізняється від універсальної, тільки ви через свій телефон можете контролювати витрати дитини і встановлювати кредитний ліміт і граничну суму витрат за один день.

Карта Gold Універсальна

Це вже міжнародна картка. При оформленні ви повинні вибрати валюту цієї карти – гривня, долар США, євро, рубль РФ.

Кредитна карта Приватбанку Універсальна Gold та інші

Оформлення безкоштовно. Власники карти Gold стають членами GoldКлуба з щомісячним членським внеском 20 гривень. Членство в клубі дає ряд переваг: цілодобова підтримка клієнтів за спеціальним номером для членів клубу, знижки до 30% на підприємствах, що складаються в Дисконтному клубі ПриватБанк VIP, можете зняти готівку в багатьох країнах за допомогою такої послуги як «Екстрена видача готівки або нової карти», зберігати свої цінності в комірках Приватбанку.

Так само Приватбанк робить сюрпризи своїм клієнтам, а саме дзвонять у випадковому порядку, і пропонує карту Універсальна Gold, безкоштовно і без щомісячних платежів.

На відміну від універсальної, карта Gold має великі можливості:

  • кредитний ліміт може бути до 50 000 гривень (для гривневих карток),
  • менша ставка за користування кредитними коштами (2.7%).
  • Пільговий період користування кредитними коштами складає до 55 днів.
  • Власники карток класу Gold мають пріоритетне обслуговування.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар