Кредитна картка Gold Приватбанку: умови, як оформити

Привабливість пластику виражається в більш високому рівні обслуговування, його отримують клієнти Приватбанку після оформлення кредитної картки. У перелік послуг входить консультація персонального менеджера, який готовий надати допомогу у будь-який час доби.

Кредитна картка Gold Приватбанку: умови, як оформитиКредитна картка Gold Приватбанку

Платіжний інструмент дозволяє зберігати власні кошти, робити перерахування на сторонні рахунки і розплачуватися за товари в мережі Інтернет. Кредит надається безкоштовно, за умови, що ви погасите його протягом пільгового періоду.

Фінанси доступні на території країни і за кордоном, причому цілодобово. На карту дозволяється робити перерахування з інших рахунків, тим самим, збільшуючи обсяг власних коштів. Підключивши депозит, ви отримуєте додатковий дохід, адже банком передбачено нарахування відсотків (10% річних).

Кредитна картка Gold Приватбанку: умови, як оформити

Переваги картки «Gold»

 • Цілодобовий зв’язок з персональним менеджером, готовим надати сприяння у вирішенні будь-якої проблеми. Щоб швидко перерахувати гроші або здійснити іншу фінансову операцію, зв’яжіться зі співробітником банку. Його ім’я ви дізнаєтеся в меню «Всі послуги», коли зайдете в ЛК, або після відправлення тексту MANAGER на номер 10060.
 • Золота картка дає можливість здійснювати покупки безконтактним способом. Для цього піднесіть пластик Visa payWave до терміналу і чекайте автоматичного списання коштів з рахунку.
 • Персональна інформаційна підтримка надається цілодобово.
 • Є можливість оформити додатковий платіжний інструмент для зберігання валюти іноземних держав (доларів, російських рублів або євро).
 • За використання кредитних коштів передбачено невисокий відсоток – 3,5%.
 • Ліміт зріс і в деяких випадках становить 75000 гривень.
 • Клієнт користується привілеями, наданими платіжними системами visa та Mastercard.
 • Високий дисконт у партнерських магазинах – до 30%.

Особливості пластику

Протягом пільгового періоду тривалістю 55 днів клієнт безкоштовно користується кредитними коштами. Якщо ви погасите заборгованість до 25 числа, то не понесете додаткових витрат. Наприклад, 10-го вересня ви витратили 400 гривень, потім 27-го числа цього ж місяця здійснили покупку ще на одну тисячу. 4-го жовтня вам знадобилася сума – 2500 гривень, її перевели в готівку в банкоматі. Якщо внести на рахунок 1400 до 25 жовтня, то можна уникнути комісії за користування кредитом. Дві з половиною тисячі позикових коштів не забудьте внести до 25 листопада, в іншому випадку нарахування відсотків не уникнути.

«Бонус Плюс»

 • Накопичення бонусів відбувається після підключення депозитної функції і здійснення покупок в магазинах, які співпрацюють з Приватбанком.
 • Власні кошти, які ви зберігаєте на кредитці, приносять щомісячний прибуток. 10% річних нараховуються банком першого числа кожного місяця.
 • При оплаті товарів на рахунок зараховуються фінанси, розмір яких становить 1-20% від суми на чеку. На сайті www.bonus.pb.ua ви знайдете перелік торгових точок, де можна розрахуватися бонусними коштами, накопиченими протягом певного часу.

Кредитна картка Gold Приватбанку: умови, як оформити

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь