Кредитна картка «Універсальна Gold» переваги та відгуки

Карта «Gold» від Приватбанку та її переваги

ПриватБанк пропонує оформити картку Gold, і разом з нею отримати безліч переваг користування банківськими послугами. Це спеціалізоване пропозицію, що дозволяє користуватися не тільки кредитними коштами, але й особистими. Грошима на пластику можна користуватися в будь-якій точці світу, знімаючи готівку або розплачуючись за терміналу.

Які тарифи за пропозицією Gold від Приватбанку

Приватбанк пропонує існуючим та новим клієнтам банку отримати два типи кредитних карток — це «Універсальна» та «Голд». Стати власником універсального і золотого пропозиції може кожен громадянин України. Різниця між пропозиціями істотна, і кожен вибирає для себе кращий варіант.

Для отримання Голд-карти, необхідно звернутися у відділення Приватбанку або замовити оформлення в інтернеті. Причому можна вибрати пластик в таких валютах, як долар, євро і гривня.

Щомісячний платіж у розмірі 20 грн робить автоматично учасником голдклуба.

На рахунку максимально-допустима сума кредитних коштів становить 75 тисяч гривень. Власні кошти можна зберігати в необмеженій кількості, отримуючи при цьому прибуток у вигляді нарахування відсотків. Сума нарахованих відсотків за депозитами становить 10% річних у гривні і 5% у валюті.

Умови користування кредитом

Якщо переводилися в готівку кредитний рахунок на карті Голд в банкоматі або касі Приватбанку, тоді за зняття коштів нараховується комісія, розмір якої становить 1% від суми. Якщо гроші переводяться в готівку з пластику в банкоматі за кордоном, тоді при знятті користувач сплачує комісію в розмірі 2% від суми.

При отриманні готівки з кредитних коштів користувач також сплачує відповідну суму за скоєння операції. Сума комісії залежить від величини знімаються з карти Приватбанку грошей. Якщо це 100 гривень, то списується 7 грн з рахунку. Чим більше сума, тим вище відповідно ставка.

Кредитна картка «Універсальна Gold» переваги та відгуки

Поповнення картки здійснюється безкоштовно. Не списуються гроші також і при знятті особистих коштів з пластику. Якщо розраховуватися карткою Голд від Приватбанку через термінал, то комісія не нараховується. Крім того, власник може користуватися коштами без сплати відсотків протягом 55 днів. При поповненні картки не потрібно платити комісію.

Про достоїнства «золотого» пластику

Одне з важливих переваг, які має карта Gold, полягає в тому, що користувачу надається виключно іменний пластик з фото. До числа безпосередніх переваг золотого пропозиції відносяться:

  • Персональна телефонна лінія.
  • Учасникам Голд-клубу надаються дисконтні пропозиції до 30% в елітних закладах.
  • Дія постійних бонусних і знижкових пропозицій.
  • Можливість зняття коштів з картки без наявності пластику, а також розрахунок безконтактним методом.
  • ПриватБанк надає додаткову послугу власникам золотого пластика — зберігання цінностей у банківських комірках.

При погашенні заборгованості треба враховувати, що якщо користувач не вкладається в пільговий період, то йому необхідно внести певну суму — щомісячний платіж. Сума платежу становить 5% від сумарного значення заборгованості. Внесення цих грошей забезпечує вас від нарахування додаткової пені. Якщо не вкластися в пільговий період, але при цьому внести щомісячний платіж, користувачеві необхідно сплатити тільки 3,5% від відсутньої до погашення суми.

Кредитна картка «Універсальна Gold» переваги та відгуки

Головна умова щодо отримання пластика — це наявність паспорта громадянина України, а також ІПН.

Якщо замовляти пластик в інтернеті, то вона прийде вам на вказану поштову адресу. Кредитка має явні переваги, тому нею обов’язково варто скористатися всім, хто ще не оцінив партнерство з ПриватБанком.

ПриватБанк Карта Gold — відгуки

Тількі тут двоякі, одним карта до душі, більше переваг, інші кажуть що черговий лохотрон від Приватбанку.

Кредитна картка «Універсальна Gold» переваги та відгукиКредитна картка «Універсальна Gold» переваги та відгукиКредитна картка «Універсальна Gold» переваги та відгуки

Кредитна картка «Універсальна Gold» переваги та відгуки

А ви використовуєте карту Голд? Поділіться своїми думками нижче в коментарях.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар