Купити або обміняти биткоины в приват24

Зміст

  • 1 Що являє собою биткоин
  • 2 Нюанси операції
  • 3 Як здійснити виведення

Електронні валюти сьогодні є надзвичайно популярними, і ніяких передумов для зниження цієї тенденції не спостерігається. У зв’язку з тим, що з кожним роком можливостей використання електронних грошей стає все більше, кількість різновидів цих грошей також збільшується. У зв’язку з тим, що в нашій країні також вже досить багато людей мають у власності криптовалюту, питання про те, як зробити висновок bitcoin на карту Приватбанку стає все більш актуальним. Чи це можливо, і що для цього потрібно – даних питань і присвячується ця стаття.

Що собою являє биткоин

У даний момент Биткоин є найбільш поширеною у світі криптовалютой.

Важливо! Спосіб видобутку биткоинов існує тільки один: спеціалізовані сайти для майнінг. Інших способів отримання електронних грошей цього типу за винятком покупки за «звичайну» валюту не існує.

Купити або обміняти биткоины в приват24

Крім биткоина існує безліч інших електронних валют. Принцип їх дії мало чим відрізняється. Їх також можна змінювати на звичайні гроші, і навпаки. Найчастіше пересічні користувачі намагаються для власної зручності здійснити висновок биткоинов на картку Приватбанку або ж на електронний гаманець. Сам процес не викличе особливих проблем, якщо знати всі його нюанси. Обмін биткоина на Приват не займе багато часу, так що у людей, які отримують заробітну плату в криптовалюте операція не викличе труднощів.

Увага! Просто так зробити висновок биткоинов на Приват24 не вийде. Вся справа в тому, що електронні гроші зберігаються на спеціальних віртуальних рахунках. Для початку потрібно провести обмін биткоина – Приват24 зможе прийняти тільки реальні гроші, а не електронні.

Купити або обміняти биткоины в приват24

Обмін кріптовалюти здійснюється у відповідності з її курсом, який у свою чергу змінюється кожен день, годину чи навіть хвилину. Після того, як користувач зробив транзакцію відповідно з діючим курсом биткоина – відправити гроші на картку Приватбанку або будь-який інший рахунок/електронний гаманець можна звичайним способом і без всяких проблем.

Нюанси операції

Сьогодні Приватбанк є одним із найбільших банків країни, так що операції з обміну биткоина на Приват24 проводяться щодня. Операції з криптовалютой на цьому ресурсі зручно та вигідно виробляти хоча б тому, що:

  • немає ніяких проблем з зарубіжними переказами;
  • щоб зняти гроші, потрібен лише банкомат;
  • комісія зовсім невелика.

Важливо! Є кілька способів виведення биткоина на Приват24. Найбільш зручний і поширений – обмін в спеціальному онлайн-сервісі на звичайні гроші. Величезною перевагою такої операції є те, що стягується комісія буде мінімальною.

Чималим перевагою є те, що після того, як користувач перевів на карту bitcoin, Приватбанк дає можливість розпоряджатися ним, не обналичивая. Гроші можна використовувати для переказу або оплати товарів і послуг.

Як здійснити виведення

Щоб вивести биткоин на Приват24, потрібно дотримуватися такого алгоритму дій:

  • зайти на інтернет-обмінник. Адреса потрібного ресурсу можна знайти на будь-якому сайті для відстеження кріптовалюти. Там користувач знайде точні описи всіх доступних обмінників, а також інформацію про їх переваги та недоліки. Крім того, актуальні курси всіх популярних електронних валют там зазвичай оновлюються раз на кілька секунд;
  • перш ніж здійснювати переклад – перевірте, чи можна довіряти даного ресурсу. Сьогодні в мережі діє величезна кількість шахраїв, які здійснюють операції з биткоинами та іншими видами кріптовалюти;
  • коли ресурс вибрано – необхідно повідомити йому всі необхідні дані для обміну: номер віртуального гаманця, реквізити банківської картки і бажану суму переказу;
  • ввести код, який прийде на мобільний телефон або ж на електронну пошту.

Для прикладу можете скористатися послугами цього обмінника — https://bitcoin-obmen.com/

Купити або обміняти биткоины в приват24

Після підтвердження операції про переказ коштів на картку Приватбанку, биткоин у вигляді звичайних грошей надійде на мапу
Також варто відзначити, що за допомогою сервісу Приват24 биткоин-гаманець також можна поповнювати. Для цього просто необхідно перевести необхідну суму грошей звичайним способом.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь