Купити валюту через приват 24, з 1.09.2017 року

Сьогодні багато користувачів Приват 24 не змогли купити валюту через приват 24. Як пізніше з’ясувалося банк заблокував обмін гривні в особистому кабінеті на іноземну валюту згідно з законодавством України.

Купити валюту через приват 24, з 1.09.2017 року

Якщо відвідати розділ «Обмін Валют», ми побачимо наступне повідомлення:

«У зв’язку з вимогою законодавства України здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції виключно через Міжбанківський валютний ринок(МВРУ), регламент проведення таких операцій приводиться у відповідність правилам МВРУ. Продати валюту в дистанційних каналах банку можна в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції в меню «Переказ коштів між Вашими рахунками»….

Придбати валюту з метою переказу за кордон ви можете на сторінках «SWIFT-платежі» і «Перекази». Звертаємо Вашу увагу: при подачі заявки на придбання валюти банк може вимагати підтверджуючі документи цільового характеру придбання валютних коштів».

Перші особи правління банку стверджують у соціальних мережах про розробку нового інструменту, який скоро буде доступний з новими можливостями , користувачі приват 24
знову зможуть купити валюту через приват 24.

Реакція користувачів на заборону

Як завжди реакція людей на заборону, сама різна. Одні говорять з появою держави у банку, він став набагато гірше, іншим навпаки подобається те, що відбувається. Як йдеться стільки людей, стільки й думок на різні події. Зрозуміло у вільній та демократичній країні не місце якихось обмежень. Але у нас немає іншого вибору як чекати і сподіватися.

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь