Купівля залізничних квитків через Приват24

Останнім часом більшість покупок можна здійснювати не встаючи з-за свого комп’ютера. Зараз багато людей воліють не ходити в каси автовокзалу, щоб придбати залізничні квитки. Але якщо ви ще не знаєте як це робити, ознайомтеся з цією статтею. Один з найпростіших способів придбання квитків через інтернет – скористатися інтернет банкінгом Приват24. Вся поцедура займе всього кілька хвилин вашого часу.

Крок 1: входимо в Приват24

Авторизуйтесь в Приват24, потім у верхньому меню натисніть на іконку з покупкою квитків. Трохи нижче в розділі “Подорожі/Мандрівки” виберіть пункт “Ж/д квитки”. Після цього в формі, що з’явилася, введіть пункт відправлення і призначення, а також передбачувану дату відправлення поїзда. При необхідності можна придбати квитки відразу в обидві сторони. Для продовження натисніть кнопку “Знайти”.Купівля залізничних квитків через Приват24

Крок 2: вибір поїзда

Після цього Приват24 запропонує вам на вибір всі доступні поїзда по обраному вами маршруту і дату. Виберіть підходящий потяг і клас.

Купівля залізничних квитків через Приват24Крок 3: вибір вагона

На цьому кроці ви можете вибрати вагон поїзда. Система відобразить всі вагони, в яких ще є вільні місця.

Купівля залізничних квитків через Приват24Крок 4: вибір місць

На четвертому кроці ви можете вибрати місця вагоні. Зверніть увагу, що за один раз можна придбати не більше чотирьох квитків. Всі місця відображені на схемі вагона, ви можете вибрати найзручніші для себе місця.

Купівля залізничних квитків через Приват24Крок 5: інформація про пасажирів

На останньому кроці внесіть дані про пасажирів і натисніть кнопку “Оформити квитки”.

Купівля залізничних квитків через Приват24

Приват24: Інструкція – Купівля квитків на потяг (Відео)

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь