Курс долара приватбанк 2019: калькулятор, графік, пункти обміну

Враховуючи рівень інфляції в Україні, все більша кількість людей цікавляться заощадженням грошей у валюті. З метою купівлі або продажу доларів звертаються в один з найпопулярніших банків — ПриватБанк. Він гарантує простоту і швидкість обміну, а також вигідні ціни порівняно з ринковими пропозиціями. Нижче представлена основна інформація про операції, пов’язані з іноземною валютою, як і де подивитися курс долара від Приватбанку, а також ліміти на проведення операцій.

Курс долара приватбанк 2019: калькулятор, графік, пункти обміну

курси валют приватбанк

Безготівковий курс долара до гривні Приватбанку

Актуальний курс обміну валют представлений на сайті банку. Інформація змінюється кілька разів на день, тому перед здійсненням операції необхідно перевіряти цифри. Головна відмінність безготівковій купівлі або продажу валюти — зазначення вартості з точністю до однієї десятитисячної. Відображається курс долара в ПриватБанк 24 над формою авторизації, а також на головній сторінці мобільного додатка Приват24.

Альтернативний варіант для відстеження ціни — офіційний сайт банку. Внизу сторінки закріплений спеціальний блок з назвою «Курси», де після вибору розділу «карти» відображає безготівкова вартість покупки і продажу долара в Приватбанку.

Курс долара приватбанк 2019: калькулятор, графік, пункти обміну

На сайті банку представлений актуальний курс обміну валют

Для продажу використовують один з варіантів:

  • Отримати грошовий переказ.
  • Внести іноземну валюту в приймач терміналу, після чого на рахунок зараховується гривні.
  • Перерахувати гроші з доларового балансу на звичайний рахунок.

Купівля передбачає оплату рахунків, а також відправлення міжнародних переказів у зазначеній валюті.

Готівковий курс

Діючий курс покупки долара Приватбанку можна дізнатися на офіційному сайті організації, а також на інформаційному стенді в одній з філій компанії. У випадку з методом через портал банку, достатньо знайти блок «Курси», і вибрати пункт «У відділеннях». Актуальна вартість округлюється з точністю до однієї тисячної. Також на сайті доступна опція конвертація — співвідношення долара і євро при взаємообмін.

ПриватБанк встановлює курс долара виходячи з даних НБУ, а також змінює ціну кілька разів за день. Для більшої точності необхідно уточнити інформацію у співробітника банку або подивитися на розпорядження, яке вивішують поруч з касами. На документі пишуть вартість по співвідношенню до гривні, а також час останньої зміни ціни.

Довідка! Зареєстровані користувачі платформи Privat24 можуть замовити купівлю готівкових доларів в одному з відділень. Це вирішить проблему з нестачею валюти у філії.

Курс долара приватбанк 2019: калькулятор, графік, пункти обміну

Виходячи з даних НБУ встановлює курс долара ПриватБанк

Конвертер валют

Частина клієнтів стикаються з проблемою при розрахунку суми валютної операції. Щоб полегшити життя користувачів, розробники Приватбанку створили автоматизований конвертер. Від клієнта вимагається лише вибір продається і купується валюти, а також розмір операції, а програма самостійно розрахує одержувану суму коштів.

Це один з найбільш простих способів дізнатися необхідну кількість грошей, не перевіряючи курс долара в Приватбанку. Користувачам доступний вибір з восьми популярних напрямків, серед яких рублі, євро, англійські фунти та інші валюти. Причому вартість доступна як для готівкових операцій у відділеннях, так і для безготівкових операцій з карткою.

Скористайтеся онлайн кредитним калькулятором Приват Банк https://kreditnyi-kalkulyator.net/bank/privatbank/

Графік зміни курсу долара США до грн

Курс долара в Приватбанку на сьогодні можна подивитися на офіційному сайті, в мобільному додатку або в інтернет-банку.

Особливо цікаві користувачі можуть відслідковувати графік зміни вартості за напрямом USD UAH за допомогою додаткових інструментів.

Спосіб без використання додаткових платформ:

  • Зайти на сайт Приватбанку в розділ конвертера, щоб завантажити архів змін.
  • Відкрити у скачаному Excel файлі вкладку з доларом, щоб побудувати графік.
  • Скористатися інструментом побудови графічної залежності.

Існує ряд ресурсів, які в автоматичному режимі відстежують зміну цін і вносять їх у побудований графік. Зазвичай користувачам доступна історія за останній тиждень, 1, 3 або 6 місяців, а також рік. Інформація дозволяє відстежити закономірності руху ціни та вибрати найкращий момент для валютної операції.

Пункти обміну валют в Україні

ПриватБанк є одним із лідерів за кількістю терміналів, банкоматів та відділень. Процедуру обміну можна здійснити за допомогою одного з 2021 філій, а також продати в більш ніж 1000 терміналів самообслуговування. У випадку з останнім варіантом, гроші будуть зараховані на картку у гривні відповідно до курсу долара в Приватбанку на сьогоднішній день, за вирахуванням комісії за автоматичну конвертацію коштів. Головне пам’ятати про обмеження на валютні операції — до 150000 гривень фізичній особі протягом одного календарного дня.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар