Курс рубля в Україні ПриватБанк 2019: графік, конвертер, пункти обміну

Підприємницька діяльність, придбання за іноземну валюту і віддалена робота вимагають постійного відслідковування цін. Навіть незначні коливання при обміні призводять до зміни вартості товару або послуги. ПриватБанк — один з провідних банків України, тому більшість користувачів орієнтуються на його валютні пропозиції. Нижче представлена основна інформація про те, як дізнатися актуальний курс рубля в Україні ПриватБанк, а також особливості роботи конвертера валют.

Курс рубля в Україні ПриватБанк 2019: графік, конвертер, пункти обміну

курси валют приватбанк

Безготівковий курс Приватбанку

Курс рубля до гривні в Приватбанку в Україні залежить від котирувань фінансового ринку країни.

Банк оновлює інформацію про вартість валютних пар щодня, тому актуальну інформацію необхідно уточнювати на сайті компанії або в відділеннях.

Для отримання інформації за допомогою інтернету-достатньо зайти на портал Приватбанку і перегорнути до кінця сторінки. Внизу закріплене вікно під назвою «Курси валют», де відображається свіжа інформація. Необхідно вибрати пункт «Для карт», щоб отримати дані для безготівкових операцій.

Курс рубля в Україні ПриватБанк 2019: графік, конвертер, пункти обміну

Від котирувань фінансового ринку країни залежить курс рубля до гривні в Приватбанку

Готівковий курс

Курс російського рубля в Україні ПриватБанк встановлює лише з невеликими відхиленнями від зазначених НБУ цін. Чинна інформація про готівковому обміні представлена на інформаційних стендах у відділеннях банку, де вказується курс продажу та купівлі валютних пар, строк дії документа і штамп організації. В якості альтернативи можна використовувати офіційний сайт банку. Опустившись вниз порталу, необхідно вибрати пункт «У відділеннях», де відображається інформація для операцій в офісі компанії. Банк пропонує однакову вартість для безготівкових та готівкових обмінів.

Як працює конвертер валют

На сайті банку представлений зручний інструмент для розрахунку суми, яку отримують від валютного обміну. Курс рубля в Україні від Приватбанку калькулятор враховує автоматично.

Покрокова інструкція для використання:

 • Вибрати напрямок угоди «RUB-UA»або навпаки.
 • Вказати пункт «Для карток» або «У відділеннях».
 • Вписати продається кількість грошей.
 • Програма автоматично розрахує одержувану суму коштів. Конвертер не дозволяє проводити операції обміну, а лише служить помічником для розрахунку майбутньої угоди.

  Курс рубля в Україні ПриватБанк 2019: графік, конвертер, пункти обміну

  Кілька разів протягом дня змінюється курс рубля в Приватбанку України

  Графік флуктуацій курсу в ПриватБанк

  Курс рубля в Приватбанку України змінюється кілька разів протягом дня. Банк зберігає всі показники в таблиці Excel, починаючи з 2014 року. У список даних входять долар, євро та рубль. При необхідності можна завантажити файл самостійно, щоб побудувати графік залежності рубля і гривні. Документ доступний при натисканні на кнопку «Архів», яка знаходиться в блоці конвертера.

  Як зробити обмін валют через ПриватБанк

  Діючий курс валют на сьогодні в Україні Приватбанку рубля до гривні є одним з найбільш вигідних на ринку. Для проведення операції обміну достатньо звернутися в банківську касу з грішми. Якщо сума операції понад 15000 гривень — потрібна наявність паспорта України. Для обміну через карту досить поповнити її, а банк автоматично конвертує нараховані кошти.

  Операції продажу і купівлі готівкових валют проводяться без комісії, а при операціях з карткою може стягуватися плата за поповнення відповідно обраним тарифом.

  ПриватБанк є одним із лідерів з обслуговування фізичних осіб та підприємців в Україні. Немає нічого дивного в тому, що клієнти цікавляться валютними операціями. Для отримання актуальної інформації необхідно заходити на офіційний сайт банку або орієнтуватися на інформаційні табло у відділеннях.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь