Курс євро від Приватбанку: калькулятор, графік, пункти обміну

Валютні операції в Україні обслуговуються без комісії. Компанії заробляють на різниці між курсами купівлі продажу. Якщо говорити про ПриватБанк, то операції приносять додатковий прибуток організації і дозволяють збільшити охоплення клієнтів. Банк пропонує послуги обміну як в офісах і терміналах, так і безготівковим способом через платформу Privat24. Нижче представлена основна інформація про те, де подивитися актуальний курс євро від Приватбанку для готівкових і безготівкових операцій, а також особливості роботи з банком.

Готівковий курс євро до гривні Приватбанку

В Україні офіційний курс встановлюється Центральний Банком, а інші фінансові організації пропонують клієнтам власну вартість покупки і продажу. Різниця між державним і приватним пропозицією становить лише кілька відсотків. Курс купівлі і продажу євро ПриватБанк оновлює кілька разів в день. Зміни пов’язані з торгами на міжбанківському ринку, які безпосередньо впливають на котирування.

Курс євро від Приватбанку: калькулятор, графік, пункти обміну

Без комісії обслуговуються в Україні валютні операції

Актуальна інформація про вартість іноземної валюти розміщена на:

 • Інтернет порталі Приватбанку в розділі «Курси» та пункті «В відділеннях». Готівковий курс за напрямом обміну EUR – UAH вказується з точністю до однієї тисячної після коми.
 • Інформаційному стенді в будь-якій філії банку. Біля каси зобов’язана розміщуватися вивіска із зазначенням вартості валют, дати затвердження та мокрою печаткою відділення.
 • Головній сторінці терміналів самообслуговування, а також при поповненні дебетової або кредитної карти з допомогою євро будь-якого номіналу. Варто враховувати, що ПриватБанк стягує комісію за конвертацію коштів.
 • На нашому сайті.
 • Курс євро від Приватбанку: калькулятор, графік, пункти обміну

  курси валют приватбанк

  Безготівковий курс

  Аналогічно з готівковими операціями продажу, для безготівкових транзакцій вартість змінюється протягом дня.

  Актуальний курс євро в ПриватБанк на сьогодні розміщується в одному з джерел:

  • на офіційному сайті банку;
  • в інтернет банку Приват24;
  • у мобільному додатку.

  Курс євро від Приватбанку: калькулятор, графік, пункти обміну

  Курс євро до долара можна знайти на офіційному сайті банку

  У випадку з використанням сайту Приватбанку, необхідно внизу сторінки знайти спеціальне вікно з назвою «Курси» і вибрати пункт «Для карток». Користувачам доступна інформація про вартість євро, а також інших валют по відношенню до гривні.

  У випадку з платформою Приват24 і мобільною програмою, вартість відображається за напрямами обміну USD-UAH та EUR-UAH. У будь-якому з варіантів ціна вказана в правому верхньому куті, але в телефоні необхідно натиснути на значок долара, щоб відкрити весь список.

  Курс євро до долара

  Курс продажу євро ПриватБанк встановлює не тільки по відношенню до гривні, але і до долара США. Функція призначена для клієнтів, які здійснюють міжнародні платежі, здійснюють покупки в зарубіжних магазинах, а також просто хочуть обміняти гроші.

  За операцію конвертації банк не стягує комісію. Заробіток ПриватБанк отримує на різниці між ціною продажу і покупки. Інформація про вартість представлена на офіційному сайті у вікні «Курси». Необхідно вибрати пункт «Конвертація», після чого з’явиться ціна EUR/USD для готівкових і безготівкових операцій.

  Курс євро від Приватбанку: калькулятор, графік, пункти обміну

  Конвертер курсу євро по відношенню до інших валют ПриватБанк розробив для зручності клієнтів

  Валютний калькулятор

  Для зручності підрахунку суми продажу або купівлі ПриватБанк розробив конвертер курсу євро по відношенню до інших валют.

  Пріоритетною для вибору є напрямок обміну EUR і UAH, але додатково користувачам доступні долар, рубль, крона, франк, фунт стерлінга та злоті.

  Розташований конвертер внизу головної сторінки офіційної сайту Приватбанку. Все, що потрібно зробити для розрахунку суми операції — вибрати потрібні валюти, готівкова або безготівкова операція, а також вписати обсяг продаваних коштів. Програма автоматично відображає співвідношення між валютними парами, враховуючи актуальний курс банку.

  Графік зміни курсу євро до грн

  Курс євро в Приватбанку зберігається разом з іншими валютами у файлі Excel. Файл ділиться на розділи по місяцях чинного року, а також доступна загальна інформація за попередні роки. У список зберігаються пар входять чотири напрямки, включаючи USD, EUR, RUB і UAH. Щоб отримати графік змін ціни, необхідно завантажити архів з порталу Приватбанку в розділі конвертера, а потім видалити зайву інформацію і побудувати графік.

  Існують спеціальні платформи, які полегшують життя користувачів і автоматично відслідковують зміни ціни. Всі коливання вартості заносяться в зручний для користувачів графік.

  Пункти обміну валют в Україні

  Для безготівкового обміну клієнти Приватбанку можуть використовувати картку і інтернет-банк. У випадку з готівковими операціями, необхідно звернутися в будь-яке відділення. Операції продажу і купівлі євро обслуговують в будь якій касі одного з 2021 філій Приватбанку. В якості альтернативи використовують термінал, який автоматично конвертує валюту при поповненні рахунку.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь