Курс золота в Приватбанку 2019: калькулятор, графік змін

Злотий – валюта, досить актуальна для жителів України. Згідно з повідомленнями ЗМІ, у минулому році українські громадяни витратили в «Речі Посполитої» близько 5 мільярдів злотих, поступившись у витратах тільки громадянам Німеччини (ті витратили майже 17 мільярдів злотих). Причому це не туристи, як було раніше, а представники дрібного і середнього бізнесу. Польська валюта стала повноправним учасником економічного процесу, адже її щоденний оборот складає приблизно 500 000 злотих. Купити і продати злоті тепер можна скрізь, навіть в самих невеликих населених пунктах України.

Курс золота в Приватбанку 2019: калькулятор, графік змін

Повноправним учасником економічного процесу стала Польська валюта

Сьогоднішній курс злотого

ПриватБанк, як найбільший український банк і один з провідних платників податків, не залишився в стороні від цих процесів, і активно використовує злотий як оборотне засіб.

Курс злотого в Приватбанку на сьогодні становить 6.5500 (купівля), 7.0000 (продаж).

Калькулятор валют

Польща все ще думає, чи приєднуватися до європейського простору євро, у той же час власна валюта країни відчуває себе непогано по відношенню до інших грошових знаків. Якщо взяти тисячу польських злотих і перерахувати їх у гривні, то вийде 6900, 63 гривні. Співвідношення інших провідних валют один до одного в Приватбанку на сьогодні виглядає так:

Курс золота в Приватбанку 2019: калькулятор, графік змін

Співвідношення валют один до одного в Приватбанку

Графік змін курсу польського злотого до української гривні

Курс валют, як відомо, оновлюється кожні чотири години; а графік зміни курсу наочно покаже, як змінювалися ці дані за рік, тиждень або місяць. Ось так курс польського злотого в Приватбанку змінювався за останній тиждень:

Як видно з графіка, у середині тижня курс впав на два пункти, а потім піднявся на один.

Курс золота в Приватбанку 2019: калькулятор, графік змін

Кожні чотири години оновлюється курс валют

Динаміка вартості

Динаміка вартості одного польського злотого по відношенню до гривні не сильно змінювалася протягом останнього тижня: 7,06 UAH на початку тижня, 6,91 UAH наприкінці. За місяць динаміка майже така ж, 7,10 UAH наприкінці березня, 6,91 UAH наприкінці квітня. Зміцнення української гривні по відношенню до польської валюті можна спостерігати і у річній динаміці – курс злотого в Україні (Приватбанк) був 7,50 UAH навесні минулого року і 6,91 UAH навесні нинішнього.

Крос-курс до інших валют

Якщо ж говорити про крос-курс злотого по відношенню до інших валют до долара, євро, рубля, то на сьогодні в Приватбанку він виглядає приблизно так:

Таким чином, продовжують зберігатися тенденції до зміцнення національної валюти.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь