Mini Карта Приватбанку

«ПриватБанк» пропонує своїм клієнтам отримати МіпіКАРТУ. Mini карта Приватбанку — це стильний аксесуар і практична картка міжнародного класу, для здійснення різноманітних платежів.

Вона зручна і раціональна у використанні, оскільки працює за принципом карти «Універсальної», маючи всі її переваги. Крім того, міпікартка має особливий дизайн і невеликий розмір, тому вона відмінно підійде для носіння на зв’язці ключів і буде завжди з вами. Таку карту можна зробити додатковою по відношенню до карт:

Mini Карта Приватбанку“Універсальної”
“Універсальної Gold”
“Карту ЮНІОРА”

Переваги додаткової картки

Mini картка Приватбанку підходить для використання в будь-якій країні і дозволяє здійснювати покупки в Україні та закордоном. Вона дає можливість отримувати бонуси у магазинах, які беруть участь у програмі «Бонус Плюс». Це дозволяє економити до 20 % від ціни придбаного товару. Mini картка Приватбанку також розрахована на можливість отримання безкоштовного кредиту на 55 днів.

Повернення грошей за відкриття міпікартки з допомогою акції «Феєрверк покупок»

Ви можете легко повернути гроші за відкриття додаткової картки. Для цього достатньо зареєструватися на www.feerverk.pb.ua. Після цього потрібно здійснити покупку, використовуючи міпіКАРТУ, не пізніше 10 днів з моменту реєстрації. Сума покупки повинна перевищувати 50 грн. Після цього на бонусний рахунок повернуться 20% від вартості міпікартки. Повернення здійснюється на основну карту.

Решту 80% можна повернути, зробивши протягом місяця після активації п’ять покупок вартістю понад 50 грн і розрахувавшись за них міпіКАРТКОЮ.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар