MiniКредитка: Міні кредитка Приватбанку

Мінікредитка Приватбанку – це картка, яка являє собою стильне доповнення до кредитці Універсальна. Вона має унікальний дизайн, і розмір у два рази менший стандартної карти, що робить її одночасно стильним аксесуаром і функціональним платіжним інструментом. Миникредитка не має свого окремого рахунку та обслуговується за тими ж умовами, що і ваша основна картка Універсальна.

MiniКредитка: Міні кредитка ПриватбанкуВартість оформлення – 100 грн, подальше обслуговування картки – безкоштовно.

Основні переваги використання Мінікредитки

Оформивши Мінікредитку, ви зможете збільшити ліміт на кредитці Універсальна.

Ви отримаєте карту з оригінальним дизайном, яка буде вигідно відрізняти вас від інших.

При розрахунках карткою в торгових мережах ви зможете повернути в якості бонусів до 20% витрачених коштів.

Карта бере участь в акції “Щасливий код”, всі власники карт які оплачують за товари та послуги за допомогою кредитки, мають можливість виграти від 10 до 1 000000 гривень.

Оформлення Мінікредитки

Якщо ви вирішили замовити собі Мінікредитка, заповніть форму внизу сторінки, після чого з вами зв’яжеться менеджер банку для підтвердження замовлення і уточнення деталей. Для отримання картки у відділенні банку вам необхідно мати з собою, кредитку Універсальну, паспорт та довідку про присвоєння ІПН. Такі документи як довідка з місця роботи не є обов’язковими, але можуть грати важливу роль при визначенні розміру кредитного ліміту. Картка оформлюється в національній валюті. Вартість Мінікредитки 100 грн., але беручи участь у акції «Феєрверк покупок» ви зможете повернути гроші, витрачені на оформлення карти.

Використання кредиту

У Миникредитки немає окремого рахунку, обслуговування і використання карти проводиться на тих же умовах, що і вашої основної картки. Сума кредитного ліміту на ній буде точно такий же, як і на вашої кредитки “Універсальна”.

Випуск Мінікредитки тимчасово призупинено.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 1
  1. VPS server

    Пенсионная карта – пластиковая карта, на которую зачисляются пенсионные выплаты. Пенсионной картой можно рассчитываться в торгово-сервисных предприятиях и снимать наличные в банкомате или кассе банка.

Додати коментар