Мобільний еквайринг для ORIFLAME

Мобільний еквайринг для ORIFLAME

ПриватБанк спільно з ORIFLAME втілили в життя мобільний додаток, сервіс унікальний тим, що дозволяє консультантів ОРІФЛЕЙМ проплачувати замовлену продукцію або послуги картками проведення оплат. Мобільний еквайринг для ORIFLAME — це особлива програма призначена гаджетів, підготовлена тенденційно для учасників Oriflame фахівцями вищого рівня з програмування, яке дозволяє оплачувати картками «Visa», «MasterCard» узявши будь гаджет використовуючи минитерминал, також відсканувавши використовуючи фотокамеру Вашого гаджета платіжну картку.

Сама програма капітально інтегрована у весь фінансовий план корпорації, для її стартового пуску знадобилося спочатку отримати поняття про неї, потім впровадити новітній апарат проведення платежів в шаблонні процеси для бізнесу.

ПриватБанк мобільний еквайринг для ORIFLAME виконаний в користування учасникам Oriflame здатний працювати з різними «Apple», «Android», інших гаджетах. Закачати на Ваш пристрій дану програму можна абсолютно безкоштовно. Для застосування сервісних послуг необхідно посередньо бути регистрированным консультантом ОРІФЛЕЙМ. Всілякі платіжки використовуючи еквайринг від Приватбанку забезпечені потужною системою безпеки. Біс комісійне приймання платежів готівкою значно спрощує дії консультантів.

Сама ж програма мобільного еквайрингу для Oriflame впроваджена в Україні ще з 2010 р. і до цих пір залишається безперечно ходової в СНД системою прийняття оплати. Маючи статистику на січень 2016, активними учасниками цієї програмної системи стали більше 150 тис. учасників, найбільш активно мобільного еквайрингу від Приватбанку застосовується службою таксі, доставкою товарів, страхування, нотаріату та інше.Мобільний еквайринг для ORIFLAME

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь