Нерухомість без огляду

Нерухомість без огляду

Необов’язкова страхування нерухомості від Приватбанку (конструкція квартир, будинків з комунікаціями і обробкою в них) без огляду та оцінки експерта. Вона дозволить компенсувати ваші витрати при відновленні майна. І звичайно ж на оформлення проводиться онлайн і всього за 5 хв., огляд не вимагається, а відшкодування проводиться не більше 30 днів!

У Вас є квартира, тут Ви відпочиваєте і проводите час з сім’єю. Але що Ви зробили для того, щоб уберегти свою квартиру від непередбаченого? Наприклад, над вами живе сусід Іван Іванович, який постійно забуває перекривати воду і в будь-який момент ризикує затопити ваше житло або можуть прорвати труби, які встановлювалися ще в період «ударної п’ятирічки». Застрахуйте свою нерухомість в «Нерухомість без огляду від Приватбанку» і можете бути впевнені, що якщо ваше житло постраждає від затоплення, пожежі, стихійного лиха або іншого нещастя – страхування нерухомості відшкодує збиток!

Оформіть страховку «Нерухомість без огляду від Приватбанку» прямо зараз на сайті. Для оформлення досить вибрати дану програму та вказати адресу нерухомості. Гроші будуть списані з вашої картки. Роздрукувати свій страховий поліс нерухомості Ви можете в будь-який момент, в Приват24. Причому Вам не обов’язково платити усю суму відразу, Ви можете розбити її на 12 платежів, які автоматично будуть зніматися з вашої картки протягом року.

На даний момент більше 50 тис. громадян України застрахували свою нерухомість в Приватбанку. Візьміть і Ви страховий договір – забезпечте надійну захист свого будинку від непередбачених неприємностей.

Партнер «Нерухомість без огляду від Приватбанку» – страхова компанія:

Нерухомість без огляду

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь