Обмеження в Приватбанку в зв’язку з карантином

Сьогодні у зв’язку з введенням карантину ходить багато чуток про закритих відділеннях, блокуванні рахунків клієнтів і інші страшилки. Приватбанк рекомендує не сіяти паніку ніяких істотних обмежень не введено. Відповіді на самий популярні питання клієнтів банку.

Обмеження в Приватбанку в звязку з карантином

Чи можна під час карантину знімати кошти або здійснювати інші операції в терміналах самообслуговування і банкоматах?

Так, можна знімати гроші зі своєї картки в гривні з банкомату, але не більше 20 000 грн протягом 3-х годин. Можливе проведення будь-яких операцій в терміналах самообслуговування. Ніяких обмежень, в зв’язку карантином, немає.

Чи обов’язково вносити щомісячний мінімальний платіж за кредитною карткою в період карантину?

Так, вносити платіж обов’язково. Введення карантину в Україні не звільняє клієнтів від виконання умов кредитного договору. У разі якщо клієнт не внесе обов’язковий мінімальний платіж, це буде вважатися порушенням договору або простроченням. Але до 31 травня 2020 року банк не робитиме додаткових нарахувань за прострочення.

Якщо я замовлю готівку, я точно зможу отримати гроші?

В Україні впроваджені валютні обмеження на час карантину. Під час карантину зняти готівкову валюту можна тільки з депозиту. На зняття готівкової гривні обмежень немає, тому Ви зможете отримати своє замовлення.

Чи можна здійснювати грошові перекази під час карантину?

Грошові перекази працюють без обмежень.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар